загрузка...
Дивитись серіал Ангел чи демон 1,2 сезон онлайн Дивитись серіал Ангел чи демон 1,2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ангел чи демон / Ангел или демон

  • Оригінальна назва: Ángel o demonio
  • Рік: 2011-2012
  • Країна: Іспанія
  • Актори: Аура Гаррідо, Хайме Оліас, Березень Саура, Ману Фульола, Карла Ніето, Хорхе Сукет, Кармен Санчез, Джейм Пуйоль, Pablo Orteu, Мару Валдівіелсо
  • Режисер: Вісенте Пеньярроча , Джейм Ботейя , Деніел Себріан
  • Сценарист: Деніел Себріан , Joaquín Górriz , Адріана Ізкуердо Мартін
  • Продюсер: Деніел Себріан , Joaquín Górriz , Пабло Іван Фернандез Барахова
  • Жанр: фантастика
Проголосувати
(0 голосів)


Вічна боротьба добра і зла покладена в основу багатьох художніх фільмів і новел. Про неї пишуть книги і ходять легенди. Оскільки тема користується досить великою популярністю, різні режисери приділяють досить багато часу створенню таких картин. Не став винятком і серіал «Ангел чи демон», який представляє на суд телеглядачів чергову історію про протидію двох вічних і значущих елементах людської природи. Всі серії даного проекту можна дивитися онлайн на нашому сайті.

Дівчина Валерія живе самим звичайним нічим не видатним життям. Спілкується з такими ж підлітками, як і вона сама, відпочиває і нічого не підозрює про сьогодення своїй зовнішності. Настає момент, коли все кардинально змінюється, життя набуває абсолютно інших відтінків і змушує по-іншому поставитися до всього, що відбувається навколо.

Дівчині відкривається її справжня природа, яка явно відрізняється від нормальної, людської. Їй необхідно виконати на Землі дуже важливу місію, що вимагає значних зусиль і не терпить зволікань, адже зволікання може спричинити абсолютно непередбачувані наслідки. Валерія є Ангелом, серед завдань якого на першому місці знаходиться боротьба зі зростаючою загрозою від сил зла. Але, як годиться, все на планеті має свою противагу, в якості якого виступає Деміан, занепалий ангел.

Він докладає всіх зусиль для того, щоб Валерія переступила заповітну межу між силами добра і зла, вибравши для себе темну половину цього життя. Деміан намагається описати всі ті переваги, які отримає дівчина, порушивши свої плани і вибравши для себе інший шлях, більш легкий і руйнівний.

Справитися з виниклою ситуацією Валерії допомагає її наставник, іменований Натаелем. Всі його зусилля прикладені до відновлення рівноваги і захисту дівчини від не благих намірів занепалого ангела. Чи вдасться йому запобігти плачевному результату стане ясно в процесі перегляду.

Коментарі відвідувачів

загрузка...