загрузка...
Дивитись серіал Гаряча точка 1,2,3,4,5 сезон онлайн Дивитись серіал Гаряча точка 1,2,3,4,5 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Гаряча точка / Горячая точка

  • Оригінальна назва: Flashpoint
  • Рік: 2008-2012
  • Країна: Канада
  • Актори: Емі Джо Джонсон, Х'ю Діллон, Девід Петкау, Енріко Колантоні, Серджо Ді Зіо, Майкл Крем, Tattiawna Jones, Марк Тейлор, Рут Маршалл, Кле Беннетт
  • Режисер: Девід Фрейз , Келлі Макін , Ерік Кануель
  • Сценарист: Марк Елліс , Тріна Хенкок
  • Продюсер: Anne Marie La Traverse , Р.Б. Карні , Тесс Камерон
  • Жанр: бойовик , трилер
Проголосувати
(1 Голосувати)


Серіал «Гаряча точка» (Flashpoint) - це канадський телесеріал, прем'єра якого вийшла на світові екрани в 2008 році. Цей серіал був створений за підтримки двох телеканалів - «CTV» і «CBS». Авторами ідеї є Марк Елліс і Стефані Моргенштерн. Всього в серіалі «Гаряча точка» вийшло поки-що 5 сезонів, серії з яких тривають приблизно 45 хвилин. У серіалі розповідається про діяльність співробітників спеціальної групи швидкого реагування, які намагаються знешкодити терористів.

Можливо, що багатьом серіал нагадає знамениту інтерпретацію світової гри Контр-Страйк, однак в серіалі не все так просто, як у грі. Якщо серіал «Гаряча точка» дивитися онлайн, то можна дійсно захопитися драйвом і постійною дією головних героїв, які різними методами борються зі злочинцями, що ставлять під загрозу безліч людських життів.

Насправді, в світлі останніх світових подій і всесвітньої боротьби з тероризмом, серіал стає особливо актуальним. Багатьом може здатися, що хлопцям з групи швидкого реагування все дається легко, однак це не так. Їх злагоджені та відточені дії - це результат багаторічних наполегливих тренувань і прекрасної підготовки.

Важкі будні особливої ​​групи стратегічного реагування під назвою SRU викликають невичерпний інтерес з боку простих обивателів. Щодня вони змушені рятувати реальні людські життя заручників. Нейтралізуючи діяльність небезпечних бандитських формувань, хлопці часом стають посередниками у багатьох конфліктних ситуаціях. Вони вміють не тільки знешкоджувати найсучасніші вибухові пристрої, а й психологічно підготовлені для боротьби з тероризмом.

Всі ми не ідеальні, тому у хлопців теж трапляються промахи, коли трупи заручників, яких вони не встигли врятувати, лягають тяжким вантажем на їх совість ... Вирішуючи численні нестандартні завдання, кожен з бійців є особистістю. Вони всі індивідуальні, але коли вони в команді, ніхто не в силах їм протистояти.

Коментарі відвідувачів

загрузка...