загрузка...
Дивитись серіал Спартак: Помста. Кров і пісок 1,2 сезон онлайн Дивитись серіал Спартак: Помста. Кров і пісок 1,2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Спартак: Помста. Кров і пісок / Спартак: Месть

  • Оригінальна назва: Spartacus Vengeance
  • Рік: 2010-2012
  • Країна: США
  • Актори: Ману Беннетт, Люсі Лоулесс, Пітер Менса, Нік Тарабей, Віва Бьянка, Катріна Ло, Деніел Фьюрріджел, Енді Уітфілд, Джон Ханна, Крейг Паркер
  • Режисер: Майкл Херст , Джессі Уарн , Рик Джейкобсон
  • Сценарист: Стівен С. ДеНайт , Брент Флетчер , Аарон Хелбінг
  • Продюсер: Чарльз Найт , Майкл Херст , Грейді Холл
  • Жанр: бойовик , драма
Проголосувати
(3 голосів)


На його долю випало дуже багато життєвих випробувань, пройти через які може лише справді сильний духом і, звичайно ж, тілом, людина. Його доля постійно залежала від інших людей, що використовують його лише для досягнення своїх цілей. Вони ніколи не цінували життя Спартака і завжди намагалися зробити краще для себе, не замислюючись при цьому про те, що переживає цей воїн, з серцем і хоробрістю цього лева, здатного боротися до останньої краплі своєї крові.

Після своєї появи, даний телевізійний проект в найкоротші терміни зміг знайти справжню популярність, а попередні сезони вже переглянуло просто величезна кількість людей. Все це цілком зрозуміло, адже творці прекрасно попрацювали, продумуючи сюжет відомої на весь світ легенди про славного воїна-раба, що не знає поразок на арені. Саме тому, серіал «Спартак: Помста» викликав справжній ажіотаж у своїх шанувальників. Дивитись в онлайн продовження вже улюбленого фільму, можна при переході за адресою нашої електронної сторінки.

Повстання рабів, що знаходяться в будинку Батіата, уже залишилося позаду. В ході нього, свою смерть знайшло величезна кількість знатних римлян. Серед них довелось виявитися і самому Батіата, що влаштовував знатні гладіаторські бої і мріяв про славу переможця, яку він хотів отримати завдяки Спартаку.

На волі виявилося досить багато гладіаторів, і тепер вони все проваджені одним лише непереборним бажанням. Всі вони мріють лише про помсту, яку вони виливають на все римське суспільство, що поневолило цих волелюбних і сильних людей. Свій гнів вони обрушили не тільки на мешканців Капуї.

Гладіатори вирушили в справжній похід, в ході якого знищували всіх тих людей, які протягом стількох років знущалися над ними і кидали їх в битви лише для своїх веселощів. Як виявилося, не тільки вони хочуть помститися, адже Лукреція, дружина Батіата, яка вижила під час цієї бійні, теж рухається цим почуттям.

Коментарі відвідувачів

загрузка...