загрузка...
Дивитись серіал Зв'язок 1,2 сезон онлайн Дивитись серіал Зв'язок 1,2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Зв'язок. Дотик / Связь. Прикосновение

  • Оригінальна назва: Touch
  • Рік: 2012
  • Країна: США
  • Актори: Кіфер Сазерленд, Девід Мазоуз, Гу-гу Мбаті-Роу, Денні Гловер, Карен Шенас-Девід, Роксана Бруссе, Девід Хааг, Тітус Уеллівер, Саймон Делані, Девід де Латур
  • Режисер: Мілан Чейлях , Френсіс Лоуренс
  • Сценарист: Тім Кринг
  • Продюсер: Керол Барбі , Сюзен Бімел , Денніс Хаммер
  • Жанр: драма
Проголосувати
(0 голосів)


А що було б, якби кожен з нас знав, що чекає нас на життєвому шляху? Звичайно, для деяких людей ці знання були б справжньою знахідкою. Куди піти, що зробити, де краще перебувати, а куди краще не вирушати. Існує величезна кількість питань і, як годиться, відповідей, що стосуються нашого майбутнього. Серіал «Зв'язок», детально розписує досить незвичайну історію, що носить якийсь містичний характер. Переглянути всі нові серії можна на нашій інтернет сторінці в режимі онлайн.

Живе собі звичайнісінький чоловік, який виховує свою дитину і навіть не підозрюючи, що незабаром його чекають неймовірні зміни, про які він навіть і подумати не міг. Все йшло по стандартному графіку, що складається із заробітку грошей і вихованню дитини.

Настав час, коли він виявив, що його улюблений син, страждаючий аутизмом, насправді здатний давати достовірні передбачення майбутнього. Він постійно розповідає про ті події, які ще навіть не встигли знайти своєї матеріальної реалізації. З одного боку, таку ситуацію можна назвати справжнім даром, ось тільки з іншого, все виглядає не настільки райдужно і вражаюче.

Такий великий дар несе собою великі труднощі, з якими далеко не завжди вдається впоратися самій звичайній людині. Як бути, коли деякі з прогнозів дійсно можуть змінити людську долю.

От тільки далеко не кожен може погодитися з тим, що молодий хлопець, який переносить страшну хворобу, може давати докладну інформацію про всі події, що відбуваються. Знаходяться люди, які дійсно бояться своєї долі і, по волі випадку, не хочуть погоджуватися з належною для них долею. Вони, в ряду ситуації, що склалася, хочуть змінити подальший розвиток подій. Даний телевізійний проект дозволить зрозуміти, в яких випадках, істинний дар може перетворитися на справжнє прокляття, яке буде переслідувати всіх оточуючих людей.

Коментарі відвідувачів

загрузка...