загрузка...
Дивитись серіал Серафима прекрасна онлайн Дивитись серіал Серафима прекрасна онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #2 олександра 31.05.2016, 10:52
дуже дуже класне кіно особінно перша серія
Цитата
 
 
0 #1 олександра 31.05.2016, 10:47
дуже класне кыно :-)
Цитата
 

Серафима прекрасна / Серафима прекрасная

  • Оригінальна назва: Серафима прекрасная
  • Рік: 2010
  • Країна: Росія
  • Актори: Катерина Порубель, Кирило Гребенщиков, В'ячеслав Гришечкін, Микола Добринін, Алевтина Добриніна, Анастасія Добриніна, Олена Захарова, Вероніка Лисакова, Антон Шурц
  • Режисер: Каріне Фоліянц
  • Сценарист: Каріне Фоліянц
  • Продюсер: Олександр Зосименко , Вадим Серебренников
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(1 Голосувати)


«Серафима прекрасна» - серіал на всі часи. Він розповідає про велике і чисте кохання звичайної російської жінки, яка пронесла свою любов крізь часи і негаразди. Він розповість про те, як сильна особистість може стати тим, ким вона хоче стати і, лише йдучи до мети не дивлячись на перешкоди, можна чогось домогтися. Дія відбувається в часи перебудови і на прикладі життя Серафими, показують життя багатьох простих радянських людей.

Сюжет побудований навколо любовного трикутника, який протягом багатьох років все так же непорушний через любов до одного чоловіка двох жінок. Крім мелодраматичного сюжету в серіалі яскраво освітлені і прості будні жителя перебудовних часів. Стає ясно, як же нелегко дається зовнішній спокій і благополуччя для вольової і сильної жінки в складний і непередбачуваний час.

Подивившись серіал «Серафима прекрасна» онлайн можна сміливо сказати, що жити в ті часи було не тільки складно, але й часом трагічно. А добитися свого щастя може коштувати справді величезних зусиль. Але віра в свою правоту, твердий характер і цілеспрямованість головної героїні дозволяють їй вибити таке трепетне і довгоочікуване щастя і стати тим, ким вона прагнула бути.

Час, що охоплює сюжет це цілі 30 років наполегливості, сили духу і віри в краще. Героїня просто знає, що їй потрібно все винести, щоб отримати те, що їй належить по заслугах, а всі проблеми і тривоги лише загартовують душу, хоча і залишають на серці шрами. Акторська гра в будь-якому моменті сюжету настільки чудова, що, під час перегляду так же переживаєш як і герої серіалу, а при успішному результаті зітхаєш і заспокоюєшся.

Серіал дійсно дає відчути всю важкість і безвихідь окремих моментів життя героїні, але він також дає і надію на отримання заслуженого в кінці шляху. Адже недарма головна героїня все ж отримує свій острівець тиші і спокою через багато років і її щастя це найкраща нагорода за роки поневірянь і болю.

Коментарі відвідувачів

загрузка...