загрузка...
Дивитись серіал Ми з Ростова онлайн Дивитись серіал Ми з Ростова онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ми з Ростова / Мы с Ростова

  • Оригінальна назва: Мы с Ростова
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: ----
  • Режисер: Руслан Кечеджіян
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: документальний, комедія
Проголосувати
(0 голосів)


У першій половині березня на телевізійних екранах країни з'явиться новий серіал, який за своїм форматом абсолютно не схожий на знайомі нам стрічки, які користуються успіхом у глядачів. Знятий режисером Русланом Кечеджіяном серіал «Ми з Ростова» представляє собою своєрідний симбіоз документального фільму, ігрового кіно і реаліті шоу. Якщо вам до душі такий коктейль з жанрів, і ви любите все незвичайне, можете дивитися даний серіал в затишному залі нашого онлайн кінотеатру.

Як заявив сам творець стрічки, ідея зняття цього серіалу прийшла йому в голову абсолютно випадково, а саме на рибалці, де він познайомився з трьома цікавими хлопцями, які проживають у Західному житловому масиві міста Ростова, так званому ЗЖМ, відомим своїми криміногенними вдачами і абсолютно специфічними мешканцями.

До речі, Ростов традиційно славиться своїм кримінальним минулим, яке навіть увійшло в народний фольклор. В результаті цієї зустрічі Кечеджіян відвідало осяяння, і він вирішив зняти про життя району ненормальний серіал, тому що навіть актори, які беруть участь в зйомках стрічки, зовсім не мають професійної освіти. Та воно їм і не треба, вважає режисер. Він довірив героям не грати, а просто проживати на екрані своє власне життя.

Звичайно, більшість сюжетів, які відбуваються в серіалі, насправді були змодельовані. Але враховуючи типаж і характер життя ростовських пацанів, вони цілком могли відбутися насправді. Матеріали для зйомок Кечеджіян просто брав з ростовської преси, міліцейських зведень і розмов з місцевими жителями. Дещо про наших героїв. Грант є міцним хлопцем, який віддає перевагу всі проблеми в житті вирішувати за допомогою кулаків.

Ігор - цей тип і дня не може прожити, щоб не «розвести когось на гроші». Саша - закінчує школу поліції, але будучи невдахою по життю, постійно потрапляє в неприємні ситуації. Ну і Алла, яка цінує в житті тільки секс, гроші і красиві машини.

Коментарі відвідувачів

загрузка...