загрузка...
Дивитись серіал Я йому вірю! онлайн Дивитись серіал Я йому вірю! онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Я йому вірю! / Я ему верю!

  • Оригінальна назва: Я ему верю! / Инспектор по надзору
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Марія Жиганова, Андрій Аверков, Григорій Чабан, Тетяна Пілецька, Олександр Саюталін, Валерія Варченко, Валерій Малюшін, Сергій Мардарь, Діанна Дезмарі, Михайло Лучко
  • Режисер: Павло Мальков , Надія Якушева
  • Сценарист: Юхим Островський , Сергій Кузнецов , Максим Єсаулов
  • Продюсер: Олександр Бурцев
  • Жанр: драма , кримінал
Проголосувати
(0 голосів)


Нова кримінальна драма, де присутня неабияка частка романтики. Над фільмом працювали відразу три кінокомпанії - «Форвард Фільм», «Навігатор» і Графіті Фільм Продакшн », а також цілих два режисери - Павло Мальков та Надія Якушева. Фільм вийшов на екрани в 2012 році, а глядачі, які віддають перевагу використовувати в якості джерела глобальну мережу, можуть дивитися його на нашому сайті в будь-який зручний час. Для наших відвідувачів серіал «Я йому вірю!» (Інша назва «Інспектор з нагляду») доступний для перегляду онлайн.

Головна героїня фільму Євгена Тарасова служить в міліції. Вона дуже віддана своїй роботі, і не уявляє своє життя без неї. Капітан Тарасова прекрасно зарекомендувала себе на оперативній роботі, настільки нетипової для жінки.

Ця робота дійсно небезпечна і важка, і ніхто з оперативників не застрахований від бандитської кулі. Одного разу це сталося і з Женею, і хоча вона вижила після довгого лікування, але повертатися до колишнього заняття лікарі їй категорично заборонили. Натомість їй запропонували зайняти посаду інспектора з нагляду за особами, які нещодавно звільнилися з місць ув'язнення.

Звикши до іншого життя, героїня зовсім не уявляла себе кабінетним працівником. У її уявленні це нікому не потрібне перекладання паперів. Але насправді виявилося, що за цими паперами стоять цілком живі люди, кожен зі своєю історією, часом досить трагічною.

Тепер вона працює в кабінеті, де їй доводиться мати справу з різними людьми, серед яких трапляються і затяті лиходії, але в основному це звичайні люди, які в силу обставин побували у в'язниці, і тепер намагаються налагодити життя на волі. Женя жива людина і дуже приваблива жінка, і до її чарам небайдужий начальник карного розшуку Крилов. Героїні належить подолати безліч перешкод на шляху до особистого щастя, якого вона заслуговує.

Коментарі відвідувачів

загрузка...