загрузка...
Дивитись серіал Поклик крові / Втрачена / Фейрі онлайн Дивитись серіал Поклик крові / Втрачена / Фейрі онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Поклик крові / Втрачена / Потерянная / Фэйри

  • Оригінальна назва: Lost Girl
  • Рік: 2010-2012
  • Країна: Канада
  • Актори: Анна Силк, Крістен Холден-Рід, Ксенія Соло, Річард Хоуланд, Зої Палмер, К.К. Коллінз, Вінсент Уолш, Ліна Росслер, Афена Карканіс, Кле Беннетт
  • Режисер: Стів Димарка , Роберт Ліберман , Джон Фоусет
  • Сценарист: М. А. Ловеретта , Джеремі Бокс , Стефен Кокрейн
  • Продюсер: Емілі Андрас , Пітер Мохан , Rachel Sutherland
  • Жанр: фентезі , кримінал
Проголосувати
(0 голосів)


Канадський фентезійний серіал з елементами детективу. Головна героїня до певного часу не знала про своє походження і вважала себе ізгоєм. Глядачі можуть дивитися цю казкову історію в нашому віртуальному кінотеатрі. Серіал «Поклик крові» доступний тут для онлайн перегляду. Глядачеві потрібно тільки вибрати цікавить епізод і приступити до перегляду в зручний час.

Наша героїня народилася суккубом, але росла і виховувалася у звичайній людській родині. Довгий час вона не знала, ким є насправді, вважала себе фріком і змушена була вести потайний спосіб життя. Надприродний голод час від часу переслідує Бо і зробив її ізгоєм. Вона вважає себе якимось монстром, і змушена постійно переїжджати з місця на місце, залишаючи після себе трупи. Так відбувається до того моменту, як її помітили представники одного з кланів Фейрі. Вони і пояснили дівчині справжню природу її голоду і те, ким вона є насправді.

Звістка спочатку приголомшила Бо, але взявшись роздумувати над власною природою і тими можливостями, які несе в собі її сутність, дівчина починає розуміти, що вона нескінченно далека від войовничих кланів Фейрі, які представляють в людському світі сили Добра і Зла.

Бо не хоче брати участь в цій боротьбі, і приймає рішення стати на бік людей, серед яких вона виховувалася, і до яких відчуває найбільшу симпатію. Таким чином вона вступає в конфлікт з могутніми кланами, кожен з яких переслідує свої інтереси.

У неї з'являються і помічники. Ними стають російська дівчина Кензі, російська за походженням, а також детектив Дайсон з клану перевертнів і доктор Лорен, який присвятив життя вивченню Фейрі. Глядачам належить побачити захоплюючу казкову історію про протистояння людей і нелюдів, які все століття жили поряд і вміло приховували свою присутність у світі людей.

Коментарі відвідувачів

загрузка...