загрузка...
Дивитись серіал Касл 1,2,3,4 сезон онлайн Дивитись серіал Касл 1,2,3,4 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Касл

  • Оригінальна назва: Castle
  • Рік: 2009-2012
  • Країна: США
  • Актори: Натан Філліон, Стану Катік, Сьюзен Салліван, Моллі С. Куінн, Джон Уертас, Тамала Джонс, Шимус Девер, Рубен Сантьяго-Хадсон, Пенні Джонсон, Арі Гросс
  • Режисер: Роб Боумен , Брайан Спайсер , Джон Терлескі
  • Сценарист: Ендрю У. Марлоу , Девід Аманн , Рене Ечеваррія
  • Продюсер: Роб Боумен , Алексі Хоулі , Джоан Ван Хорн
  • Жанр: драма , комедія
Проголосувати
(15 голосів)


У 2009 році телевізійний канал «АВС» почав трансляцію нового детективного серіалу, створеного на ідеях Ендрю В. Марлоу. Прем'єра серіалу, який отримав назву «Касл», відбулася 9 березня 2009 року в США. Починаючи з цього моменту, у світ вийшли багато серій кінороману, тривалістю по 58 хвилин кожна, які об'єднані в чотири сезони.

Головним героєм серіалу є відомий всьому Нью-Йорку письменник детективних романів Річард Касл, роль якого виконує актор Натан Філліон. Річард знаходиться в розлученні і проживає в будинку своєї матері, колишньої зірки Бродвею Марти Роджерс (актриса Сьюзен Салліван), яка з ранку до ночі мріє, як би підчепити заможного кавалера. Разом з ним живе і його дочка, відчайдушна вигадниця і розумниця Алексіс (Моллі С. Куінн).

Романи Річарда користуються заслуженою популярністю. Але от біда, - в останньому детективі він необачно «убив» свого головного героя, і зараз знаходиться в періоді творчого застою і пошуку нових ідей для роману. Раптово письменника запрошують в поліцейський відділ, який розслідує серійні вбивства. Там він знайомиться з детективом Кейт Беккет, роль якої грає Стана Катік. Кейт прямо йому заявляє, що по місту прокотилася хвиля вбивств, які відбуваються за сценарієм, абсолютно точно описаному Річардом в своєму останньому романі. Може це він - серійний вбивця? Ступінь подиву Річарда ви можете оцінити самі, якщо захочете серіал «Касл» дивитися онлайн.

Однак через деякий час з'ясовується, що у письменника є залізне алібі, і він абсолютно невинний. Нудьгуючому від неробства Річарду приходить в голову геніальна думка. І він, користуючись своїми широкими зв'язками, домагається дозволу від поліцейського начальства присутнім на всіх етапах розслідування цієї гучної справи.

Кейт Беккет є найдосвідченішим і енергійним детективом-жінкою всього Нью-йоркського відділення кримінальної поліції, і Річард дізнається багато нових фактів, які дають йому багатий матеріал для творчої роботи. А, крім того, в ході спільного розслідування між ним і Кейт спалахує серйозне почуття.

Коментарі відвідувачів

загрузка...