загрузка...
Дивитись серіал Щасливий квиток онлайн Дивитись серіал Щасливий квиток онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Щасливий квиток / Счастливый билет

  • Оригінальна назва: Счастливый билет
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна, Росія
  • Актори: Анна Міклош , Олексій Фатєєв , Денис Матросов , Сергій Астахов , Антон Феоктистов , Наталія Васько , Костянтин Корецький , Олег Масленников , Дмитро Суржиков , Ада Роговцева , Олена Нікітіна , Анатолій Зіновенко , Сергій Калантай
  • Режисер: Віталій Москаленко
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: Анатолій Чижиков , Наталія Чижикова , Сергій Куликов (II) , Віктор Мирський
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(12 голосів)


Міні-серіал «Щасливий квиток» є спільним продуктом студії «Фаворит-фільм» та компанії «FILM.UA». Його зйомки почалися в кінці серпня 2011 року, а перші серії глядач зможе побачити в 2012 році. Режисером проекту став Віталій Москаленко. Продюсерами картини є Наталія Чижикова, Анатолій Чижиков, Віктор Мирський та Сергій Куликов. У серіалі знімаються: Анна Міклош, Денис Матросов, Антон Феоктистов, Костянтин Корецький, Дмитро Суржиков, Олексій Фатєєв, Сергій Астахов, Наталія Васько, Олег Масленников та інші. Всього планується зняти 8 серій картини. Дивіться багатосерійний серіал-мелодраму «Щасливий квиток» на нашому сайті в режимі онлайн.

Початок серіалу оповідає про непрості часи перебудови, що принесла до кінця 80-х років жителям нашої країни таку кількість змін, що витримає не кожен чоловік. У центрі сюжету - любовний чотирикутник: троє нерозлучних друга Ілля, Толя і Петя по вуха закохуються в перспективну спортсменку і просто чарівну дівчину Олену. Кожен з них готовий покласти на вівтар любові всі свої сили і кожен з них готовий боротися за визнання Олени до кінця. Однак як часто буває, зовнішні обставини виявляються сильнішими.

Країну починає лихоманити, і доля розкидає друзів по різних кінцях світу. Петро вирішує виїхати за кордон, де, на його думку, його талант письменника оцінять швидше і дорожче. Анатолій змушений зосередитися виключно на своїй кар'єрі хірурга, адже в ті непрості часи тільки справжній лікар-професіонал міг відчувати себе впевнено. Поруч з Оленою залишається лише Ілля, а коли з'ясовується, що її дитина помирає, він вирішує продати свою нирку заради порятунку молодого життя. Рішення важке, але в ті часи воно здавалося мало не єдиним правильним.

Пройде 20 довгих років, і ми зможемо побачити, як склалися долі героїв за цей час, кому посміхнулася удача, а хто так і не зміг знайти себе в цьому житті ...

Коментарі відвідувачів

загрузка...