загрузка...
Дивитись серіал Маршрут милосердя онлайн Дивитись серіал Маршрут милосердя онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Маршрут милосердя / Маршрут милосердия

  • Оригінальна назва: Маршрут милосердия
  • Рік: 2010
  • Країна: Росія
  • Актори: Сергій Карякін, Галина Польських, Михайло Ремізов, Ірина Баринова, Валентин Шестопалов, Яна Львова, Віталій Іванченко, Олена Кузнецова, Геннадій Смирнов, Тетяна Агафонова
  • Режисер: Олег Масленников , Сайдо Курбанов , Бата Недич
  • Сценарист: Христина Кобзєва , Олена Прохорова , Марія Терентьєва
  • Продюсер: Валентин Опалєв , Влад Ряшин , Олександр Ебаноідзе
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(1 Голосувати)


«Маршрут милосердя» - це серіал, що розповідає про незвичайний проект, який покликаний допомогти багатьом людям. Проект полягає у відправці потягу з медичною бригадою, яка в своїй поїздці по всій країні допомагає багатьом людям і лікує не тільки від фізичних ран, але і здатна допомогти справитись з негараздами і ударами долі.
Серіал має мелодраматичний характер і містить безліч різних історій, які утворюють цілісну картину, в якій переплелися сотні різних доль людей. Медики, які і складають основу проекту з однойменною назвою серіалу, намагаються допомогти людям скрізь і завжди, але це не завжди приносить очікувані наслідки і дуже часто дана ними клятва Гіппократа змушує їх потрапити в трагедійно-драматичні або комедійно-детективні ситуації.

Поїзд все так само слідує своїм шляхом, адже його мета - це допомога всім, хто її потребує, нехай він навіть знаходиться в самій глушині нашої неосяжної Батьківщини. В які ж ситуації потраплять благородні медики і як вони зможуть з них вибратися, можна дізнатися, подивившись серіал «Маршрут милосердя» в режимі онлайн на нашому сайті. Ви будете свідком того, що навіть із самих складних ситуацій можна знайти вихід, якщо всі зусилля спрямовані на добро та допомогу ближнім.

Нехай дуже важко допомогти в ситуації, коли людині нічим вже не допомогти, але можна хоча б повернути спокій душі або помирити з, здавалося б найбільшим ворогом. Якщо дівчинці з малозабезпеченої сім'ї потрібна терміново дорога операція, то це не означає, що нічого не можна зробити, адже команда медиків вже в дорозі і вони готові на все, щоб довести всьому світові, що добро і милосердя є і воно може стати частиною їхнього життя.

Ось тільки не всі вважають проект вдалим і хочуть закрити його, так що нашим героям доведеться битися не тільки за життя і щастя інших людей, а й доводити, що вони потрібні людям. Їм потрібно довести, що з їх роботою світ стає хоч трохи чистішим і світлішим і люди знову можуть радіти життю ...

Коментарі відвідувачів

загрузка...