загрузка...
Дивитись серіал Чотири пори літа онлайн Дивитись серіал Чотири пори літа онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #2 Іваночка 23.05.2014, 09:07
;-) :lol: :D 8) :-* :o :-? :eek: :zzz :P
Цитата
 
 
+2 #1 Ірина 26.04.2012, 19:53
Фільм класний.Головні герої підібрані добре.Чекаю на продовження.
Цитата
 

Чотири пори літа / Четыре времени лета

  • Оригінальна назва: Четыре времени лета
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Анна Назарова , Станіслав Бондаренко , Ілля Оболонков , Сергій Комаров (II) , Марія Антипова , Любов Новікова (II) , Ольга Бурлакова , Олена Стеценко , Олександр Абрамович
  • Режисер: Петро Кротенко
  • Сценарист: Наталія Кудрявцева (IV)
  • Продюсер: Юлія Єрешко (вик.), Євген Арендаревіч (вик.), Олександр Кушаєв , Володимир Ігнатьєв
  • Жанр: драма
Проголосувати
(20 голосів)


Драматичний телевізійний 8-серійний фільм про саме світле людське почуття - любов, яка здатна творити чудеса. Фільм був знятий кінокомпанією «Медіапрофспілка» в 2012 році, і наш віртуальний кінозал має честь запропонувати своїм глядачам дивитися його у нас в будь-який час. Для вас серіал «Чотири пори літа» доступний в режимі онлайн.

Ця історія любові позбавлена ​​мелодраматичності наскільки це можливо у фільмах подібного роду. Тут не знайти абсолютних лиходіїв і праведників. Герої володіють всіма якостями, які властиві реальним людям, які живуть як уміють, але ніколи не перестають вчитися у самого життя.

Дія відбувається в останнє десятиліття минулого століття, яке нині прийнято називати не інакше, як «лихі дев'яності». Тим, кому не довелося жити в цей дійсно непростий час, може здатися, що в той час життя було нестерпним, але насправді все це є досить великим перебільшенням. Втім, кожен бачить цей час з власних позицій.

Варто лише зазначити, що для багатьох і сьогоднішній день, коли з тих пір пройшло більше десятиліття, здасться дуже далеким від того, що можна назвати хорошим часом. Складність того часу полягає в тому, що тоді відбулася різка ломка звичного укладу життя і пристосуватися до нових умов вдалося далеко не всім.

Проте фільм все-таки про кохання, а атмосфера тих років служить досить непривабливою декорацією. Головні герої Єгор Смирнов і Тата Шаповалова належать до різних соціальних верств, але між ними існує справжнє почуття, яке проходить перевірку часом і обставинами. Їм належить витримати нерозуміння оточуючих, власні сумніви і безліч інших перешкод у вигляді ворогів і друзів, які іноді гірше ворогів. Героям належить перевірити себе і один одного, щоб зрозуміти нарешті, що вони створені один для одного, і для їхнього кохання не існує перешкод.

Коментарі відвідувачів

загрузка...