загрузка...
Дивитись серіал Мент в законі 5 онлайн Дивитись серіал Мент в законі 5 онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Мент в законі 5 / Мент в законе

  • Оригінальна назва: Мент в законе
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Юрій Тарасов , Сергій Плотніков (II) , Антон Сьомкін , Роман Курцин , Дмитро Янишевский , Михайло Бабічев , Сергій Піотровський , Костянтин Глушков , Олексій Черних , Вадим Ракітін , Юлія Яблонська
  • Режисер: Станіслав Єгерев , Сергій Полянський , Євген Сологалов
  • Сценарист: Дмитро Каморін , Олександр Кореньков , Наталя Лоскуніна
  • Продюсер: ----
  • Жанр: детектив
Проголосувати
(2 голосів)


Кримінальний розшук очолює майор Степан Круча. Всі бандити знають, що на його території краще не з'являтися, а вже порушувати закон тут і поготів не варто. У кримінальному світі Степан отримав кличку Волчара, а в кримінальному світі, як відомо, клички максимально точно відображають характер людини. Степан не бере хабарів і домовитися «по-хорошому» з ним не можна - якщо ти порушив закон, то значить повинен сидіти у в'язниці. Разом з волчарою працюють і два його вірних і непідкупних «вовченя» - Рома Лозовий і Федот Комов. Разом вони складають кращу команду оперативників в місті, а їх феноменальне міліцейське чуття і чіпка хватка хижаків відомі далеко за його межами.

Місто потрясають гучні і неймовірно зухвалі злочини. Угруповання злочинців настільки вірять у свою безкарність, що просто вкрай знахабніли і продовжують здійснювати один наліт за іншим. Навіть у світі кримінальних авторитетів намічаються серйозні розборки, адже гряде перерозподіл сил. Серіал «Мент у законі» 5 сезон повертає телеглядача до справжньої війни, що розгорілася між Кручею і Сафронов. Тільки тепер, події розвиваються ще більш стрімко й непередбачено. Дивитися на те, що ж саме приготували творці цього фільму для своїх шанувальників, можна на сторінках нашого інтернет ресурсу в режимі онлайн.

Тривають масові пограбування місцевих банкоматів. У той же час, Круча також здійснює спроби пошуку «общака», видобутого бандитами. Ось тільки допомогти в цьому може лише один сумнівний наркоман, який звернувся за захистом до кримінального авторитету на ім'я Сафрон.
Між ними було укладено якусь угоду, згідно з якою він повинен був убити діячів, які заважають нашому авторитету. Кожен з них володіє відомостями, необхідними для того, щоб нарешті посадити цього злочинця. Круча продовжує вести розслідування, яке постійно наштовхується на опір з боку злочинного світу.

Коментарі відвідувачів

загрузка...