загрузка...
Дивитись серіал Дорожній патруль 11 онлайн Дивитись серіал Дорожній патруль 11 онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дорожній патруль 11 / Дорожный патруль

  • Оригінальна назва: Дорожный патруль
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Ірина Сотікова , Юрій Єлагін , Сергій Власов (SAV) , Олег Куликович , Олександр Павельєв , Аркадій Коваль , Олена Жукова (V) , Дмитро Паламарчук , Філіп Могильницький , Олексій Красноцветов , Сергій Пасікян
  • Режисер: Ігор Бійка , Віктор Шкуратов , Валерій Ібрагімов
  • Сценарист: Андрій Іванов (III) , Дмитро Рубін , Андрій Задорожний, Сава Мінаєв
  • Продюсер: Юлія Соболевська
  • Жанр: детектив, кримінал
Проголосувати
(1 Голосувати)


Доблесна міліція завжди знаходиться на варті порядку, вона оберігає спокій громадян, як в денний, так і в нічний час. На телевізійних екранах неодноразово зустрічаються різні історії про сірі будні співробітників силових структур. Серіал «Дорожній патруль» 11 сезон став продовженням вже улюбленого, а тому й очікуваного серіалу. Нові розслідування та події можна дивитися онлайн на нашому сайті, підбираючи для цього найбільш зручний час.

Перед телеглядачами постануть всі ті ж герої, що займаються розплутуванням складних історій в області автомобільного життя міста на Неві. Різні загадки будуть розгадувані старшим лейтенантом Сергієм Одінцовим і капітаном Мариною Вороніною. Їм знову належить з головою зануритися в світ підстав, дорожніх пригод, вбивств і грабежів. Все це відбувається на міських дорогах в самих різних умовах і в різноманітній обстановці. Міліцейський підрозділ веде розслідування, які підносять найнесподіваніші «сюрпризи».

Нерідко вони заходять в глухий кут і здається, що виходу немає, але завдяки злагодженій роботі та багаторічному досвіду, вони обов'язково досягають поставлених цілей і розбираються навіть з самими заплутаними справами, адже підрозділ полковника Кокаревої завжди відрізнявся своїм високим професійним рівнем.

Коментарі відвідувачів

загрузка...