загрузка...
Дивитись серіал Степові діти онлайн Дивитись серіал Степові діти онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #2 пуся 29.03.2014, 16:58
:cry: :oops: :-* :P
Цитата
 
 
-1 #1 oksana 03.08.2012, 18:48
rkfcc
Цитата
 

Степові діти / Степные дети

  • Оригінальна назва: Степные дети
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Євген Нікітін , Олексій Литвиненко (II) , Станіслав Сальников , Костянтин Юшкевич , Олександр Робак , Марія Машкова , Михайло Євланов , Аліса Богарт , Євгенія Осипова , Анна Лутцева
  • Режисер: Дмитро Черкасов
  • Сценарист: В'ячеслав Рогожкін , Марина Степнова , Дмитро Черкасов
  • Продюсер: Дмитро Бєлосохов (вик.), Наталія Сєрова
  • Жанр: драма
Проголосувати
(17 голосів)


Російський телевізійний серіал про життя вихованців дитячого будинку, які одного разу виявилися без даху над головою. Створення фільму належить кінокомпанії «Фокус Фільм», і завдяки їй наші глядачі отримали можливість дивитися його в нашому інтернет-кінозалі. Ми вважаємо за краще транслювати серіал «Степові діти» в режимі онлайн, оскільки переконані в тому, що саме така форма перегляду дає глядачеві найбільшу свободу вибору.

Дія фільму відбувається на неозорих просторах Кубані, де живуть нащадки козаків. Втім, вони й сьогодні вважають себе козаками, оскільки  шанують традиції цього волелюбного племені. Кубанські краЇ багаті на сонцЕ і різноманітні дари природи, але головне багатство цього краю - це люди, які ніколи не відвертаються від чужої біди і завжди готові прийти на допомогу.

В одній з великих станиць з незапам'ятних часів існував дитячий будинок, де виховувалися сироти з різних куточків Росії. Він розташовувався в старовинній будівлі, яка пам'ятає ще справжніх козаків, які служили царю й Батьківщині. Як і будь-який старий будинок, дитячий будинок відчайдушно потребував ремонту, проте нікого з можновладців це абсолютно не турбувало.

Цілком закономірно, що одного разу будівля не витримала і звалилася, залишивши вихованців дитячого будинку під дощем. За правилами директор дитячого будинку повинен був розіслати вихованців до інших дитячих будинків, проте Климов прийняв інше рішення. Всі діти були розміщені в місцевих сім'ях і поки будівлю ремонтують, змогли побачити, що таке справжній домашній затишок.

Коментарі відвідувачів

загрузка...