загрузка...
Дивитись серіал Слідство по тілу 2 сезон онлайн Дивитись серіал Слідство по тілу 2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Слідство по тілу 2 сезон / Следствие по телу

  • Оригінальна назва: Body of Proof
  • Рік: 2011-2012
  • Країна: США
  • Актори: Дана Ділейні, Джері Райан, Джон Керролл Лінч, Ніколас Бішоп, Джеффрі Аренд, Уінделл Міддлбрукс, Соня Сон, Мері Метілін Маусер, Сюзанн Гілліс, Наталі Келлі
  • Режисер: Крістін Мур , Нельсон Маккормік , Меттью Гросс
  • Сценарист: Крістофер Мерфі , Дайан Адему-Джон , Меттью В. Льюїс
  • Продюсер: Корі Д. Міллер , Річард Хейус , Лоуренс Каплоу
  • Жанр: драма , кримінал
Проголосувати
(1 Голосувати)


Американська драма на кримінальну тему з медичним ухилом. Українські глядачі могли дивитися її раніше, ніж американці, і це стало першим подібним випадком в історії американського телебачення. На нашому сайті серіал «Слідство у тілу» глядачі можуть побачити в режимі онлайн.

Меган Хант була геніальним нейрохірургом, але з нею сталося нещастя, яке поставило хрест на її успішній кар'єрі. Меган потрапила в автокатастрофу, яка негативно вплинула на дрібну моторику її рук, настільки важливу для кожного хірурга, а вже тим більше для нейрохірурга.

Після того, як через це у неї на операційному столі помер пацієнт, Меган вирішує назавжди залишити нейрохірургію. Разом з цим її чоловік подав на розлучення і заявив про те, що дочка повинна залишитися під його опікою. Дійсно, Меган була повністю зосереджена на своїй кар'єрі та сім'ї приділяла вкрай мало часу.

Героїня знайшла в собі сили змінити сферу діяльності, і поступила на роботу судмедекспертом. Меган не може собі дозволити працювати з живими пацієнтами, але у сфері судової медицини вона успішно починає застосовувати свій величезний досвід і знання. Тим не менш, все виявляється не так просто. Меган була кращою у своїй професії, але її доля зробила з неї досить складну для спілкування людиною. Незважаючи на те, що як професіонал вона бездоганна, героїня постійно потрапляє в складні ситуації, і все завдяки проявам свого нестерпного характеру.

Меган Хант використовує у своїй роботі досить незвичайні методики і люто захищає власне бачення проведення експертизи, але ці прийоми часто просто шокують тих, кому доводиться з ними стикатися. Тим не менш, всі співробітники і начальство визнають її майстерність у проведенні медичних експертиз на мертвих тілах, але у відносинах з живими людьми Меган відчуває великі проблеми. Ситуацію погіршує те, що її колишній чоловік заводить роман з її начальницею Кейт Мерфі.

Коментарі відвідувачів

загрузка...