загрузка...
Дивитись серіал Пліткарка 5 сезон онлайн Дивитись серіал Пліткарка 5 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пліткарка 5 сезон / Сплетница

  • Оригінальна назва: Gossip Girl
  • Рік: 2007-2012
  • Країна: США
  • Актори: Блейк Лайвлі, Пенн Беджлі, Лейтон Містер, Чейс Кроуфорд, Ед Вествік, Келлі Разерфорд, Меттью Сеттл, Крістен Белл, Тейлор Момсен, Джессіка Зор
  • Режисер: Марк Пізнарский , Жан Де Сегонзак , Джерімайя С. Чечик
  • Сценарист: Стефані Севадж , Лейла Герштейн , Джейк Коберн
  • Продюсер: Джош Шварц , Джо Лазарів , Барт Венріч
  • Жанр: драма , мелодрама
Проголосувати
(43 голосів)


Як показала статистика, сучасна молодь дуже любить різні серіали, побудовані на життя таких же підлітків, які спілкуються на сучасній мові і займаються настільки повсякденною діяльністю, як навчання тощо. Коли на екрани вийшов серіал «Пліткарка», він відразу завоював певну аудиторію телеглядачів, які з величезним задоволенням у зручний для себе час дивляться його в онлайн на нашому сайті.

Мова в цьому серіалі йде про студентів престижної приватної школи, яка знаходиться на Манхеттені. Завдяки всім відомому блогу Пліткарки, всі вони дізнаються про повернення в місто дівчини, з ім'ям Серена. При цьому ніхто навіть не здогадується про те, хто ж вона така, але, чомусь, довіряють всім останнім пліткам, опублікованими нею.

Навіть для кращої подруги Серени стало загадкою її повернення з закордонного навчання в Манхеттен.

Всі учні школи мучаться від сумнівів. Може це повернення якось пов'язано з братом Серени, Еріком, або ж її бойфрендом Блейер, Нейт або навіть іншого Нейта, Чаком. Або ж причина полягає в Дені і його сестрі, які знаходяться на деякому віддаленні від усіх студентів, чиї батьки перебувають на більш високому положенні в суспільстві. Батьки всіх учнів прекрасно розуміють той вплив, який чинить Пліткарка на життя і поведінку їхніх дітей.

Навіть впливовий батько Нейта не може розібратися з цією ситуацією, не кажучи вже про Руфуса, батька Дена та Дженні, який володіє картинною галереєю, а деякий час назад виконував роль соліста в рок-групі. Інтрига розвивається з кожною новою серією, набуваючи несподівані повороти і розпалюючи все нові конфлікти між хлопцями. Але, що цікаво, ні у кого не виходить з'ясувати, ким же насправді є ця Пліткарка, яка настільки вміло маскує свою особистість.

Коментарі відвідувачів

загрузка...