загрузка...
Дивитись серіал Зроблено в СРСР онлайн Дивитись серіал Зроблено в СРСР онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Зроблено в СРСР / Сделано в СССР

  • Оригінальна назва: Сделано в СССР
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Борис Галкін , Ніна Усатова , Марія Шукшина , Данило Співаковський , Костянтин Лавроненко , Дмитро Орлов (III) , Іван Жидков , Олександр Зельський , Агнія Кузнєцова , Людмила Світовит , Олена Дудіна , Ольга Кузьміна , Анна Носатова , Анатолій Гущин , Ганна Яновська , Альберт Філозов , Володимир Антоник , Ерванд (Ерік) Арзуманян , Валерій Афанасьєв , Володимир Сидоров (III) , Сергій Баровська
  • Режисер: Вадим Островський
  • Сценарист: Вадим Зобін , Андрій Бережанський
  • Продюсер: Тимур Вайнштейн , Юрій Сапронов , Дмитро Месхієв , Андрій Смирнов (IV) , Ольга Костіна (вик.), Євгенія Цицин
  • Жанр: драма
Проголосувати
(0 голосів)


Прем'єра серіалу «Зроблено в СРСР» відбулася на початку вересня 2011 року на телеканалі «Росія». Вже зараз всі охочі можуть переглянути його в мережі онлайн. Режисером серіалу став Вадим Островський. Над сценарієм працювали Андрій Бережанський і Вадим Зобін. Чудова музика Івана Бурляєва налаштовує глядачів на потрібний лад, допомагає глибше співпереживати героям. У головних ролях знялася ціла плеяда талановитих акторів. Це Борис Галкін, Марія Шукшина, Ніна Усатова, Костянтин Лавроненко, Данило Співаковський та багато інших.

У центрі уваги в картині - 70-і роки XX століття. Глядачеві належить побачити практично всі характерні для того часу явища на прикладі однієї великої дружної родини Шишових.

Глава сім'ї - Іван Шишов. На своєму віку він пережив багато чого - і колективізацію, і розкуркулення, і війну. У війну йому довелося служити в танкових військах. Служба далася йому нелегко. Двічі він горів у танку, але все-таки зміг вижити. Дружина Марія подарувала йому трьох прекрасних дітей: старшу дочку Тетяну і двох хлопчаків, Андрія та Григорія. Виросши, діти роз'їхалися з батьківського дому хто куди, а Іван з Марією збираються зустрічати старість в селі, де прожили багато важких, але щасливих років. Ось тут-то і починається вся історія.

На місці села вирішено будувати водосховище, старші Шишов змушені перебратися в місто, до дочки. Але вони зовсім не готові до нового життя, в якій перед ними постає безліч побутових, соціальних та бюрократичних проблем. Колишній чоловік дочки робить невдалу спробу покинути країну, що кидає тінь на всю сім'ю і створює їм безліч труднощів. Старший син потрапляє на війну в далеку Анголу і повертається звідти інвалідом. Тепер йому належить існувати на мізерну пенсію. Молодший же син стикається з важким вибором, чому віддати перевагу: блискучій кар'єрі в керівництві партії чи ж великій любові.

Тільки тверді життєві принципи, мужність і згуртованість всіх членів сім'ї допоможуть Шишовим з честю вийти з усіх життєвих негараздів.

Коментарі відвідувачів

загрузка...