загрузка...
Дивитись серіал Зниклий онлайн Дивитись серіал Зниклий онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Зниклий / Пропавший

  • Оригінальна назва: Missing
  • Рік: 2012
  • Країна: США , Чехія
  • Актори: Ешлі Джадд, Кліфф Кертіс, Адріано Джанніні, Нік Еверсман, Джейсон Вонг, Лаура Доннеллі, Шон Бін, Тереза ​​Ворішкова, Кит Керредін, Онжаню Елліс
  • Режисер: Стів Шилл
  • Сценарист: Грегорі Пуарье , Аделе Лім , Патрік Макманус
  • Продюсер: Гідеон Амір , Грегорі Пуарье , Пол Редфорд
  • Жанр: драма
Проголосувати
(0 голосів)


На що здатна зневірена мати заради порятунку своєї дитини? Тим більше, коли в розпорядженні цієї жінки перебувають навички та вміння досвідченого агента розвідки. Вона ні перед чим не зупиниться для того, щоб її улюблена дитина благополучно повернулася додому. Серіал «Зниклий» оповідає саме про таку історії, наповненою погонями, пригодами та неймовірними сутичками. Дивитися його можна на нашому сайті в режимі онлайн.

В центрі уваги опиняється любляча мати, яка дуже сильно переживає за свою дитину, вісімнадцятирічного сина. Влітку, він відправився в Італію і після цього, про нього більше ніхто нічого не чув. Тоді, вона приймає важливе рішення і вирушає на його пошуки.

Жінка готова докласти всі можливі зусилля для того, щоб якомога швидше визволити сина. Ось тоді й стає ясно, що все далеко не так просто, адже вона протягом багатьох років працювала агентом ЦРУ.

В ході кожної нової серії вона пускає в хід всі свої вміння та навички, отримані, як під час спеціального навчання, так і в ході своєї трудової діяльності, в ході якої вона постійно стикалася із самими різними злочинними елементами. Додатково до всього, в хід йдуть найсучасніші та надійні технології ведення стеження. Чим далі заходить це розслідування, тим більше людей виявляється задіяно в скоєнні цього злочинного діяння.

На жінку розпочинається справжнє полювання, в ході якого на телеглядачів чекає величезна кількість захоплюючих сутичок і перестрілок. Незважаючи на всі ці труднощі, схвильована мати ні на секунду не сумнівається, що досягне кінцевої мети своєї подорожі, і сім'я таки возз'єднається. Ось тільки до цього їй доведеться ще багато пройти і перемогти в боротьбі за власне життя, яке піддається постійним загрозам. Злочинці ще не раз пошкодують, що зв'язалися з її сином і з нею.

Коментарі відвідувачів

загрузка...