загрузка...
Дивитись серіал Мур онлайн Дивитись серіал Мур онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Мур

  • Оригінальна назва: Мур
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Михайло Єфремов , Олександр Домогаров , Марина Александрова , Єлизавета Боярська , Іван Стебунов , Тамара Акулова , Ігор Ліфанов , Володимир Гостюхін , Анатолій Лобоцький , Юрій Цурило , Ігор Скляр , Шухрат Іргашев , Людмила Арініна , Наталія Гребенкина
  • Режисер: Ельєр Ішмухамедов
  • Сценарист: Наталя Аверіна , Одельша Агішев , Римма Єфремова
  • Продюсер: Олексій Кузнєцов (II) , Євген Попов (IV)
  • Жанр: воєнний, кримінал
Проголосувати
(0 голосів)


Режисерові Ельєру Ішмухамедову вдалося зібрати у своєму цікавому серіалі «МУР» таких видатних артистів, як Михайло Єфремов, Марина Александрова, Олександр Домогаров, Ігор Ліфанов, Єлизавета Боярська, Володимир Гостюхін, та всіх і не перелічити. Заради однієї лише акторської трупи варто подивитися новий серіал 2012-го року, незалежно від сюжету. На нашому сайті це можна зробити не відходячи далеко від комп'ютера, онлайн.

Серіал складатиметься з двадцяти серій. Це військовий, кримінальний фільм. Безпрограшний жанр, відмінна робота сценаристів (Римми Єфремової, Наталії Аверін, Одельша Огішева).

Серіал знятий за відомим творам Едуарда Хруцького (цикл «ОББ»). Події фільму розгортатимуться в столиці Батьківщини в роки Великої Вітчизняної війни. Іван Данилов, головний герой серіалу, начальник відділу по боротьбі з бандитизмом, здатний розплутати будь-яку справу. Він розслідує складні справи одну за іншою, ловить небезпечних бандитів, запобігає диверсії, яка спланована підступним противником в прифронтовій зоні Москви. В центрі уваги основний конфлікт - боротьба між начальником МУРу і ватажком бандитів. Спритного і досвідченого начальника грає Михайло Єфремов, а в ролі страшного і спритного бандита виступить Олександр Домогаров. Думки глядачів розійшлися з приводу добірки акторів. Зокрема, сумніви викликала здатність Єфремова зіграти МУРовця Данилова. Але такий талановитий актор, до того ж старої школи, може впоратися з будь-якою роллю.

Були також дискусії з приводу того, чи вдасться режисерові не зіпсувати чудову прозу Хруцького. Подейкують, що нинішні режисери здатні тепер знімати тільки серіали в дусі «Кармеліти», а тому зазіхають на твори хороших письменників і лише псують їх. Але, швидше за все, це дуже категорична думка, не має відношення до даного серіалу.

Коментарі відвідувачів

загрузка...