загрузка...
Дивитись серіал Гра престолів 2 сезон онлайн Дивитись серіал Гра престолів 2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Гра престолів 2 сезон / Игра престолов

  • Оригінальна назва: Game of Thrones
  • Рік: 2011-2012
  • Країна: США
  • Актори: Шон Бін, Микола Костер-Вальдау, Ліна Хіді, Айейн Глен, Пітер Дінклейдж, Емілія Кларк, Мішель Фейрлі, Ейден Гіллен, Кит Харінгтон, Марк Едді
  • Режисер: Алан Тейлор , Брайан Кірк , Даніель Мінахан
  • Сценарист: Девід Бениофф , Джордж Р.Р. Мартін , Д.Б. Уайсс
  • Продюсер: Девід Бениофф , Бернадетт Колфілд , Джим Дагган
  • Жанр: фентезі , драма
Проголосувати
(7 голосів)


Американський серіал від телеканалу HBO знятий по фентезійній сазі «Пісня вогню і льоду» американського письменника Джорджа Мартіна. Серіал вийшов на екрани в квітні 2011 року, і вже сьогодні глядачі можуть дивитися його у нас. Віртуальний кінотеатр нашого сайту запрошує на серіал «Гра престолів» в режимі онлайн, що дозволить глядачеві вибрати потрібний епізод і в будь-який зручний час приступити до його перегляду.

Історія в стилі фентезі оповідає про вигаданий континент Вестерос. Тут править Король Семи Королівств Роберт Баратеонов. Місце правої руки, головного радника короля, з деяких пір стало вакантним, і король пропонує цю посаду свому другові Еддарду Старку. У того є підозри, що попередній радник був убитий, але незважаючи на небезпеку, що загрожує йому, Еддард приймає пропозицію свого вінценосного короля.

На новому посту він має розслідувати обставини загибелі свого попередника, а також захистити короля від численних ворогів. Такими ворогами є рідня королеви. Клан Ланністерів давно має плани захоплення влади на Вестеросі.
Але у Баратеонова є і більш могутні вороги. Це королівська династія Таргарієнів, яка була скинута Баратіоном з престолу Семи Королівств. Тепер вони перебувають за морем і шукають союзників, здатних допомогти їм повернути собі втрачені володіння. Є й інші сім'ї, незадоволені правлінням Баратіона. Конфлікт поступово переростає в справжні військові дії, і участь в них беруть багато сімей, що претендують на владу на Вестеросі.

Тим часом далеко на півночі починають відбуватися дивні події. Те, що багато хто вважає легендою, просто чекало свого часу, і тепер почало свою темну діяльність. Протистояти цьому злу здатний тільки нечисленний загін Нічного дозору. Він залишається останнім, хто здатний протистояти злу на тлі війни і плутанини, яка є неодмінним атрибутом будь-якого військового конфлікту.

Коментарі відвідувачів

загрузка...