загрузка...
Дивитись серіал Школа виживання 9 сезон онлайн Дивитись серіал Школа виживання 9 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Школа виживання 9 сезон / Холм одного дерева

  • Оригінальна назва: One Tree Hill
  • Рік: 2003-2012
  • Країна: США
  • Актори: Бетані Джої Ленц, Софія Буш, Джеймс Лефферті, Лі Норріс, Пол Йоханссон, Чад Майкл Мюррей, Хіларі Бертон, Барбара Елін Вудс, Ентвон ​​Теннер, Джексон Брандейдж
  • Режисер: Грегорі Прендж , Дженіс Кук-Леонард , Бетані Руні
  • Сценарист: Марк Шван , Майк Келлі , Чад Файвеш
  • Продюсер: Майкл Толлін , Джон А. Норріс , Ліс Батлер
  • Жанр: драма , спорт
Проголосувати
(6 голосів)


Серіал «Школа виживання» (Tree Hil) - це американський молодіжний телесеріал, який подарує вам позитивний настрій від перегляду, хоча він і відноситься за жанром швидше до драми. Серіал почав транслюватися на телеканалі «The WB» 23 вересня 2003 року. Складається серіал із дев'яти сезонів.

Лукас не може жити без баскетболу, а в цей час Пейтон і Брук не можуть його поділити і сваряться між собою. Скотт добре ставиться до обох дівчат, але, незважаючи на це, його відносини з Брук зайшли вже досить далеко, щоб не розлучатися. Нейтан і Хейлі вже пара і в них прекрасні взаємини, проте Рейчел постійно заграє з Нейтаном, намагаючись зруйнувати його шлюб з Хейлі. У серіалі маса негативних персонажів. Один з таких - Ден, який намагається всіма силами довести всім друзям і недругам, що змінився. Він навіть намагається допомогти вагітній Карен.

Скотт старший звинувачує себе у смерті Кіта, незважаючи на старання забути біду. В цей час Люк повертається в улюблений йому баскетбол і потрапляє на найголовнішу гру Воронів, під час якої у нього відбувається серцевий напад. У зв'язку з цим, Люк змушений вести сумне і нудне життя без улюбленого баскетболу. Пейтон представляє друзям свого, нібито брата, Дерека. У Лукаса і Брук були спочатку хороші взаємини, але в підсумку вони сваряться. Фінансові проблеми Нейтана змушують його звернутися за підтримкою до батька. Шлюб з Хейлі загрожує розпастися ...

І тут з Хейлі відбувається нещастя. Вона мало не гине, будучи вагітною. Виявляється Нейтан причетний до цієї події. Незважаючи на те, що Рейчел продовжує зблизитись дз Нейтаном, вони залишаються лише друзями, а відносини Нейтана і Хейлі налагоджуються.

При перегляді серіалу Школа виживання онлайн виникає відчуття постійних любовних інтриг, але високі моральні якості героїв серіалу допомагають подолати їм всі труднощі і негаразди.

Коментарі відвідувачів

загрузка...