загрузка...
Дивитись серіал Діффчатка онлайн Дивитись серіал Діффчатка онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #2 євгенія 27.03.2013, 15:52
супер клас :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитата
 
 
0 #1 классссссссссссссссс 28.06.2012, 13:47
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитата
 

Діффчатка / Деффчонки

  • Оригінальна назва: Деффчонки
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Галина Боб, Анастасія Денисова, Поліна Максимова, Таїсія Вілкова, Родіон Юрін, Наталія Унгарда, Олександр Сєров, Олексій Воробйов, Тимур Боканча, Софія Урицька
  • Режисер: Сергій Корягін , Ольга Френкель
  • Сценарист: Ольга Френкель , Сергій Корягін , Віра Шер
  • Продюсер: Роман Петренко , Олександр Дулерайн , Євген Никишов
  • Жанр: комедія
Проголосувати
(33 голосів)


Наскільки різноманітним може бути життя сучасних студенток, що відправилися на навчання в мегаполіс? Можна сказати точно, що нудьгувати вони явно не будуть, адже кожен день приносить з собою нові приколи, розіграші, знайомства і просто захоплюючі події, які запам'ятовуються на все подальше життя. На те вони і студентські роки, спогади про які викликають відверту усмішку і радість. Про всілякі моменти цього захоплюючого життя розповість серіал «ДеФФчонкі», в якому розкриваються всі принади вільного життя юних створінь, що відправилися в захоплюючу подорож. Даний фільм можна дивитися в онлайн режимі на нашому віртуальному ресурсі.

Ті люди, які хоча б раз потрапляли в гуртожиток, можуть з упевненістю сказати, що там постійно панує атмосфера веселощів і, як наслідок, неймовірного безладу. Бачили б наші батьки цей бардак, всерйоз задумалися б про збір грошей на знімну квартиру. Хоча, деякі студенти приймають саме таке рішення.

Ось про цей випадок і розповість дана картина, що представляє собою досить веселу і смішну комедію, яка залучає увагу величезної аудиторії телеглядачів. Ці подружки з перших хвилин перегляду розташовують до себе всіх людей, які не забули про ці дійсно «золоті» роки, коли навчання межувало з різними радощами життя. Як можна зрозуміти, знімна квартира в мегаполісі принесла з собою деякі зміни в житті кожної з цих дівчат.

Дана картина дозволить насолодитися всіма принадами, які є в житті сучасної молоді. Кожен день герої серіалу влаштовують один одному безліч всіляких розіграшів і подколів, як веселих, так і досить образливих. Але, при цьому, їм все-таки доводиться уживатися під одним дахом, адже поодинці, вони просто не в змозі знімати таке «шикарне» житло. Чого не зробиш заради комфорту і почуття умиротворення, яке оселилося в душу наших героїв. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...