загрузка...
Дивитись серіал Одну тебе кохаю онлайн Дивитись серіал Одну тебе кохаю онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Одну тебе кохаю / Одну тебя люблю

  • Оригінальна назва: Одну тебя люблю
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Олексій Зубков , Ольга Ломоносова , Володимир Маслаков , Наталія Ткаченко , Іван Паршин , Даніела Стоянович , Зоя Буряк , Федір Копосов , Олексій Бардуков , Кирило Плетньов , Дмитро Кочкін , Марія Капустинська , Данило Співаковський , Олексій Байдаков , Георгій Тараторкін , Микола Добринін , Ярослав Бойко
  • Режисер: Олексій Козлов
  • Сценарист: Микола Лирчіков
  • Продюсер: Ірина Плиско (ген.)
  • Жанр: драма
Проголосувати
(17 голосів)


Кожна людина грає свою роль в процесі побудови і розвитку будь-якої держави. Саме ця тема розвивається в даному фільмі, що розповідає про дуже важливі і цікаві широкій аудиторії телеглядачів, події. Серіал «Одну тебе кохаю» оповідає про життя людей, що проживають в одному з південно-сибірських сіл, в якому тече нормальне розмірене життя. Дивитися дану картину в онлайн можна на сторінках нашого віртуального ресурсу.

Враховуючи той факт, що мова йде про досить довгий часовий період, який починається в шістдесятих роках і закінчується в наші дні, то можна уявити, яка дана кількість подій пронесеться на телевізійних екранах.

Різні покоління людей живуть звичайнісіньким життям, яке наповнене звичними для людей почуттями. Вони люблять і ненавидять, страждають і радіють, мріють і розчаровуються. При цьому, творці проекту відтворили реальну обстановку, властиву Росії двадцятого століття, з її характерними «переломами», «змінами», «революціями» і «перебудовами». Так уже склалося, що спочатку люди прославляли всі прояви соціалізму і схилялися перед своїми вождями, то проклинали їх останніми словами і нарікали на кожне прийняте рішення.

Народ героїчно будував, і через зовсім небагато часу, квапливо ламав все зведене. Постійні мітинги, які були спрямовані на захист Куби і В'єтнаму, змінювалися війною в Афганістані, а кукурудза, яка так старанно сіялася на місці ячменю, випалювати і змінювалася свинарськими комплексами. Як би там не було, люди намагалися зберігати свої людські якості, вони не могли не піддатися тим емоціям і почуттям, які властиві звичайним людям.

У центрі подій виявиться двійка семирічних друзів, яким поступово доведеться пройти дорогу до п'ятдесятирічного віку. Буквально на очах ці хлопці подорослішають і вступлять зовсім в інше життя.

Коментарі відвідувачів

загрузка...