загрузка...
Дивитись серіал Одного разу в Ростові онлайн Дивитись серіал Одного разу в Ростові онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Одного разу в Ростові / Однажды в Ростове

  • Оригінальна назва: Однажды в Ростове
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Сергій Жигунов , Володимир Вдовиченков , Віктор Раков , Олена Бабенко , Кирило Плетньов , Віталій Хаєв , Михайло Євланов , Євген Князєв , Андрій Ільїн , Костянтин Лавроненко , Сергій Тарамаев , Катерина Климова , Юрій Бєляєв , Катерина Нікітіна , Богдан Ступка , Катерина Вуличенко , Олександр Пороховщиков , Олексій Бардуков
  • Режисер: Костянтин Худяков
  • Сценарист: Олена Райська
  • Продюсер: Сергій Жигунов
  • Жанр: кримінал
Проголосувати
(1 Голосувати)


Кожен часовий період в житті країн, міст і навіть районів, супроводжувався існуванням якихось особистостей, які тримали в своїх руках силу, з якою рахувалися не тільки місцеві жителі, а й представники правоохоронних органів і влади. Мова йде про справжніх бандитів, про яких ходили легенди і складалися неймовірні історії. Вони вміли наводити страх на величезні маси людей, і були практично невловимими для закону. Серіал «Одного разу в Ростові» повідає історію, що мала місце саме в цьому місті. Про неї знали всі, але багато хто просто боялися вголос згадувати про ті чи інші події, пов'язані з її дійовими особами. Творці цього фільму змогли успішно об'єднати відразу кілька сюжетних ліній, побудованих на епізодах одного часового проміжку. На сторінках нашого інтернет ресурсу цю картину можна дивитися в режимі онлайн.

У цій гангстерськой сазі ведеться розповідь про знамениту банду, очолювану братами Толстоп'ятових. В народі їх називали не інакше, як «Фантомас». За їхніми плечима залишилася величезна кількість вчинених злодіянь, багато з яких так і залишилися нерозкритими.

При цьому творці проекту успішно об'єднали події з розстрілом, якому був підданий голодний бунт в Новочеркаську. При цьому він набув величезний резонанс і поніс для країни дійсно серйозні наслідки. Відомо, що після цих подій, практично кожен житель Новочеркаська повинен був дати підписку про нерозголошення, в іншому випадку його могла чекати смертна кара. Датуються дані події 1962 роком.

Було докладено максимальних зусиль для того, щоб повноцінно відтворити всі події того часу, тому картина вийшла інформативною і захоплюючою. Зйомки проходили у всіх основних місцях і містах, що згадуються в новинних зведеннях тих часів. Таким чином, телеглядач повністю занурюється в атмосферу, що панує в ті роки.

Коментарі відвідувачів

загрузка...