загрузка...
Дивитись серіал Правила викрадення онлайн Дивитись серіал Правила викрадення онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Правила викрадення / Правила угона

  • Оригінальна назва: Правила угона
  • Рік: 2009
  • Країна: Україна, Росія
  • Актори: Олександр Голубєв , Іван Жидков , Олег Байкулов , Сергій Векслер , Олександр Кобзар , Олена Полякова , Олександр Головін , Дарина Мельникова , Ольга Гришина , Дмитро Гаврилов (II) , Валентин Терехов , Сергій Стрельников , Андрій Фролов (II) , Дмитро Муляр
  • Режисер: Євген Невський
  • Сценарист: Мурат Тулєєв
  • Продюсер: Артем Доллежаль , Юрій Мінзянов , Владислав Ряшин
  • Жанр: бойовик
Проголосувати
(4 голосів)


Російсько-український детективний серіал від компанії Star Media. Вперше фільм вийшов на телеекран в 2009 році, а в даний час найзручніше його можна дивитися за допомогою глобальної мережі. В нашому інтернет-кінотеатрі серіал «Правила викрадення» ви можете побачити в будь-який зручний час. Онлайн трансляція починається на вимогу глядача.

Молодий чоловік на ім'я Олександр Волков працює в автомайстерні і вважається тут справжнім майстром своєї справи. Автомобілі стали його пристрастю, і він присвячує їм весь свій час. Є в нього і мрія - коли-небудь відкрити власний автомагазин. Однак для здійснення цієї, здавалося б, цілком реальної мрії є певні перешкоди.

Автобізнес - досить прибуткова справа, і контроль над ним у місті поділений між двома угрупованнями - депутата Ідріса Далакова і власника автоскладів Влада Ботова. Ці кримінальні банди давно договорились з міською владою.
У місті діють так звані «правила викрадення», згідно з якими викрадачі не чіпають автомобілі міської верхівки, а та в свою чергу закриває очі на весь інший «беспредел», де машини викрадають, а їх ніхто навіть не намагається шукати.

Олександр потрапляє в поле зору одного з ділків автомафіі Ботова, і отримує від того пропозицію вступити в команду викрадачів. Натомість він обіцяє, що молода людина зможе з його допомогою відкрити магазин. Волков спокусився цією пропозицією і став одним з найкращих викрадачів в команді. Тут він знаходить нових друзів і навіть любов. Однак він розуміє, що ходить по лезу бритви, а тут як раз в місті розпочато кампанію по боротьбі з викраденнями автомобілів.

Не всім подобаються «правила викрадення», і знайшлися такі, хто вирішив задушити автомобільну мафію одним махом. Тепер Сашкові Волкову доведеться проявити не тільки майстерність у поводженні з автомобілями, але і весь свій розум і витримку, щоб залишитися на волі і здійснити все-таки свою заповітну мрію.

Коментарі відвідувачів

загрузка...