загрузка...
Дивитись серіал СБУ. Спецоперація онлайн Дивитись серіал СБУ. Спецоперація онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

СБУ. Спецоперація / СБУ. Спецоперация

  • Оригінальна назва: СБУ. Спецоперация
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Олександр Суворов, В'ячеслав Довженко, Тетяна Коновалова, Олесь Каціон
  • Режисер: Андрій Нестеренко
  • Сценарист: Олена Зерня
  • Продюсер: ----
  • Жанр: серіал-розслідування
Проголосувати
(4 голосів)


Сучасна дійсність іноді буває більш жорстокою і сумною, ніж будь-який, навіть самий добре продуманий телевізійний проект. Що вже говорити, коли мова йде про документальні зйомки небезпечних буднів такої силової структури, як Служба Безпеки України. Знімальна група головного українського телеканалу приступила до розробки нового проекту, яким став серіал «СБУ. Спецоперація ». Можна не сумніватися в тому, що дивитися цей проект в онлайн на нашому ресурсі, буде дуже навіть цікаво і захоплююче.

Даний проект став своєрідним серіалом-розслідуванням, що висвітлює небезпечні трудові будні однієї з головних силових структур української держави. В основу кожного сюжету покладено події, що мали місце в реальному людському житті. Громадськість ще жодного разу не чула про них і, тим більше, не бачила подібні сюжети в новинних зведеннях.

Вони несли пряму загрозу життю і безпеці життєдіяльності українських громадян, а також країни в цілому. У ролі головних героїв виступають саме працівники цієї спецслужби, що знаходиться на варті державного спокою. Один з виконавчих продюсерів сказав, що для відображення подій будуть використані не абстрактні умовні локації, а знайомі і впізнавані телеглядачами місця.

У зйомках буде задіяна не тільки територія Києва, а й багато українських міст. Планується, що проект буде складатися з дванадцяти випусків і стане оригінальною документальною драмою. Вже була проведена розробка повного сценарного циклу для всього проекту. Багато телеканалів уже зацікавилися таким незвичайним серіалом, який здатен зацікавити величезні маси населення. У теж час, він посприяє збільшенню авторитету цієї організації в очах населення країни і за її межами. Він стане цікавим для чоловічої та жіночої аудиторії. Звичайно, для реконструкції справжніх подій будуть задіяні досвідчені актори.

Коментарі відвідувачів

загрузка...