загрузка...
Дивитись серіал Братани 3 сезон онлайн Дивитись серіал Братани 3 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Братани 3 сезон / Братаны

  • Оригінальна назва: Братаны 3
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Олексій Кравченко , Сергій Селін , Антон Хабаров , Данило Воробйов , Дмитро Назаров , Дарина Калмикова , Наталія Корінна , Надія Борисова , Олександра Флоринська , Сергій Жарков , Олександр Сірін , Олександр Терешко , Ігор Філіппов , Євген Єрмаков , Андрій Москвичов , Аліна Кізіярова , Борис Каморзін , Сергій Калашников
  • Режисер: Віктор Конісевич , Олександр Калугін
  • Сценарист: Каміль Закіров
  • Продюсер: Валентин Опалєв , Владислав Ряшин
  • Жанр: бойовик
Проголосувати
(14 голосів)


Серіал «Братани» виходить на екрани вже не перший рік. Третій сезон картини самі віддані шанувальники можуть дивитися в мережі в будь-який час онлайн.

Режисером третього сезону серіалу стали Віктор Конісевич та Олександр Калугін. Випускає його Мостелефільм. У ролях уже давно улюблені прекрасні актори Олексій Кравченко, незрівнянний Сергій Селін, цікавий Данило Воробйов, войовничий Антон Хабаров, Анна Чіповская і багато інших.

Що ж у нас по сюжету.  У цьому бойовику розказано, як Алекс і Ленчик (так їх звуть) збираються відсвяткувати день ВДВ. Проте абсолютно раптово і несподівано вони отримують від Сергія повідомлення про те, що Світлана, його дружина, потрапила в біду. Друзі дізнаються, прибувши в Озерське, що та зникла при загадкових обставинах. Притому знайти її, схоже, буде дуже і дуже важко.

 У справу вступають «братани». Вони вийшли на слід авторитета Мартинова. У нього на руках є «козирі». Він може робити що завгодно, адже це його територія. Бандити і мер, а також поліція вже багато років змушені танцювати під його дудочку. Братани вступають у сутичку, хоча вони і не мають можливості вийти переможцями. Або, принаймні, їх шанси на успішний результат дуже невеликі.

Виявляється, що все-таки у «братанів» є шанс. На їх обличчі засяє посмішка, коли виявиться, що у них є вірний друг. Це Вадим Рощин, заступник Макара. Він буде для них справжньою опорою, підставивши своє «братанське» плече.

Коментарі відвідувачів

загрузка...