загрузка...
Дивитись серіал Тілоохоронець 4 сезон онлайн Дивитись серіал Тілоохоронець 4 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Тілоохоронець 4 сезон / Телохранитель

  • Оригінальна назва: Телохранитель 4
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Марина Богатова , Едуард Трухменев , Тетяна Демидова , Жанна Коханова , Борис Шевченко , Вікторія Герасимова , Герман Іванов , Юлія Назаренко , Костянтин Шелягіна , Уляна Коптяєва , Максим Дромашко , Жанна Оганесян , Денис Ігнатов
  • Режисер: Валерій Ігнатьєв
  • Сценарист: Дмитро Грачов
  • Продюсер: Тетяна Гнєдаш , Олексій Богданов
  • Жанр: бойовик
Проголосувати
(3 голосів)


Головні герої картини - професійні охоронці з агентства "Група-Р". Перебуваючи день і ніч поруч з людьми, які довірили їм своє життя і життя своїх близьких, їм доводиться скрупульозно вивчати життя клієнта, щоб усунути загрозливу йому небезпеку. Кримінальним групам доводиться винаходити все більш витончені способи переслідування своїх жертв. Глядачам же, залишається лише гадати, що цього разу викинуть зловмисники і що зроблять охоронці, щоб запобігти небажаним наслідкам для своїх клієнтів.

Протягом усіх попередніх сезонів, головні учасники цього телевізійного проекту робили все можливе для того, щоб зберегти життя тим людям, яким дійсно був необхідний захист і заступництво. Природно, що серіал «Тілоохоронець» четвертий сезон - це лише чергове подання ходу людських життів, настільки дорогих і неймовірно важливих для їх власників. Дивитися цю картину в онлайн режимі можна засобами нашого електронного ресурсу.

Від чого залежить успішність цього охоронця? Від багатьох, найрізноманітніших і непередбачуваних факторів, що залежать не тільки від самої людини, але і від його найближчого оточення. Він таїть в своїй свідомості самі різні думки та ідеї. Кожен сюжетний епізод - це життєва історія, яка не має нічого спільного з вже звичними для всіх «стрілялками» і добре розказаних людськими історіями.

Все те, що описується в ході розповіді - це реальна життєва ситуація, в якій може опинитися будь-яка людина, що відповідає за збереження і безпеку чужого людського життя. Така робота накладає певну відповідальність, як на самих її виконавців, так і на людей, чиє життя залежить лише від забезпечуваного захисту.

Коментарі відвідувачів

загрузка...