загрузка...
Дивитись серіал Травма онлайн Дивитись серіал Травма онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Травма

  • Оригінальна назва: Trauma
  • Рік: 2009
  • Країна: США
  • Актори: Дерек Люк, Анастасія Гріффіт, Аймі Гарсіа, Кевін О. Ранкін, Джеймі Шерідан, Кліфф Кертіс, Карл Марино, Тейлор Кінні, Скотті Томпсон, Крістофер Грін
  • Режисер: Джеффрі Рейнер , Норберто Барба , Майкл Ваксман
  • Сценарист: Даріо Скардапейн , Девід Шульнер , Ренді Хаггінс
  • Продюсер: Хантер Беттс , Ренді Хаггінс , Девід Шульнер
  • Жанр: драма
Проголосувати
(0 голосів)


Коли ми потрапляємо в дійсно важкі ситуації, то дуже мало думаємо про те, хто може прийти до нас на підмогу. Якщо сказати точніше, то ми зовсім про це не думаємо, адже ті емоції, які у нас переважають, просто не дозволяють нам перейти на навколишні нас події. В даному випадку, серіал «Травма» дозволить кожному з телеглядачів зрозуміти, наскільки важливою є людське життя, адже саме воно являє собою те надбання, яке дістається нам з самого народження. Дивитися цей неймовірний проект в онлайн можна на сторінках нашого віртуального ресурсу.

Що роблять парамедики? Це досить цікаве питання, яке дозволяє наочно переконатися в тому, що ці лікарі роблять дійсно важливу і просто необхідну роботу. Саме вони допомагають людям тоді, коли з ними відбуваються надзвичайні ситуації.
Основним завданням даної категорії людей є доставка постраждалих до того місця, де їм нададуть всі можливі при даних обставинах послуги. Зовсім не важливо, якою є кінцева точка шляху, адже ці люди готові добиратися по землі, по водним та повітряним просторах лише тільки для того, щоб зберегти чергове людське життя. Вони не знають такого поняття, як «неможливо», адже кожна нова справа - це чергове людське життя. Ось так і живуть, рятуючи життя і втрачаючи свій час. Але ж в цьому і полягає їхня робота, без якої важко навіть уявити сучасне суспільство.

Що найцікавіше, кожна подія, яка відображається в ході цієї медичної драми, відбувається в реальних територіальних умовах. Це означає, що саме тут відбувалися реальні події, атмосфера яких збереглася і під час зйомок. У кожній новій серії відображається доля нової людини, якій, з тих чи інших причин, довелось опинитися в реальній біді. Це дійсно душевна і, що найважливіше, життєва історія, кожна дійова особа якої змушує перейнятися до всього, що відбувається на телевізійних екранах. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...