загрузка...
Дивитись серіал Всі жінки відьми онлайн Дивитись серіал Всі жінки відьми онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Всі жінки відьми / Зачарованные

  • Оригінальна назва: Charmed
  • Рік: 1998-2006
  • Країна: США
  • Актори: Холлі Марі Комбс, Алісса Мілано, Брайан Краузе, Роуз МакГоун, Доріан Грегорі, Шеннен Доерті, Джуліан МакМехон, Крістофер Сіммонс, Джейсон Сіммонс, Дрю Фуллер
  • Режисер: Джон Т. Кречмер , Кріс Лонг , Девід Стрейтон
  • Сценарист: Констанс М. Бердж , Майкл Перриконе , Шеріл Дж. Андерсон
  • Продюсер: Бред Керн , Деніел Церорового , Шеріл Дж. Андерсон
  • Жанр: фентезі , драма
Проголосувати
(40 голосів)


У 1998 році кінокомпанія «Парамоунт Пікчерз» випустила у світ новий містичний серіал. Прем'єра нового серіалу, який отримав назву «Всі жінки відьми», відбулася 7 жовтня 1998 року на телевізійному каналі «The WB network». З тих пір було знято понад 170 серій.

Серіал об'єднав в собі безліч жанрів. Це містика, і драма, і детектив, і комедія, і, навіть, фентезі. Основними героями серіалу є три сестри - Прю, Пайпер і Фібі Холлівел. Прю і Пайпер ведуть спокійне і розмірене життя, проживаючи в старовинному особняку, який дістався їм у спадок від покійної бабусі.

Але спокій дівчат закінчується з приїздом до них у гості їх рідної сестри Фібі, яка до цього проживала в Нью-Йорку. Невгамовний характер Фібі та її пристрасть до досліджень, призводить дівчат на горище бабусиного вікторіанського особняка. Там вони виявляють старовинну книгу, загорнуту в темну тканину. Відкривши древній фоліант, вони розуміють, що стали володарками чарівної «Книги Таїнств». Ознайомившись з її змістом, дівчата вимовляють ряд магічних заклинань, за допомогою яких виявляються наділеними надприродними здібностями. В цьому ви самі зможете переконатися, якщо захочете серіал «Зачаровані» дивитися онлайн.

У Прю виявилися здатності до пересування предметів силою своєї волі, тобто телекінез. Причому сила активізувалася, коли дівчина перебувала в гніві. Пайпер могла зупиняти час. А Фібі - просто стала дівчиною-привидом. З книги дівчата також дізналися, що вони є далекими нащадками сильної відьми Мелінди Уоррен, іїм зумовлено вступити в сутичку з силами темряви і захистити невинних людей.

Природно, що перед ними виникли цілі полчища нечестивців, які бажають зжити красунь зі світу. Протягом усього серіалу сестри неодноразово виявляються убитими, але магічна сила, передана їм прабабою, всякий раз повертає їх до життя. Одним із слуг темряви виявився навіть хлопець, з яким довгий час зустрічалася Пайпер. Задавивши в собі почуття, спільними зусиллями, і з великими труднощами дівчата знищують демона. І так протягом всього свого життя вони, не покладаючи рук, очищають землю від темних сил.

Коментарі відвідувачів

загрузка...