загрузка...
Дивитись серіал Знайда 3 сезон онлайн Дивитись серіал Знайда 3 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Знайда 3 сезон / Найденыш

  • Оригінальна назва: Найденыш
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Олена Яковлєва , Владислав Вєтров , Олексій Бардуков , Галина Звягінцева , Олександр Робак , Сайдо Курбанов , Маргарита Шилова , Тетяна Космачева
  • Режисер: Сайдо Курбанов
  • Сценарист: Юсуп Разиков
  • Продюсер: настасія Шипуліна , Родіон Павлючик
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(0 голосів)


Третій сезон серіалу «Знайда» вийшов в 2012 році на телеканалі «Росія». Ті, хто з нетерпінням чекав зустрічі з улюбленими героями, можуть дивитися 3 сезон фільму в мережі онлайн. Режисер картини - Сайдо Курбанов. 

Давайте згадаємо, про що йшлося в другому сезоні. У серіалі ми дізнаємося, що головні герої Анна та Микита живуть щасливим життям. Вони виховують прийомного сина і дарують йому свою любов. Однак при цьому не втомлюються мріяти про власну дитину. Коли здається, що мрії вже не судилося збутися, Анна дізнається, що диво таки сталося. Вона вагітна. Але хто міг припустити, що така довгоочікувана вагітність принесе величезну купу проблем.

Вагітність Анни протікає дуже важко, з постійними ускладненнями. До того ж вік майбутньої матері викликає побоювання, і лікарі визначають її в групу ризику. Не залишається осторонь і всюдисуща сусідка, яка впевнена, що народжувати Ані не варто, що краще скористатися послугами сурогатної матері. І, звичайно, свою думку вона при собі не тримає. Всі ці обставини призводять до того, що Ганна виявляється в лікарні на збереженні.
Поки Ганна змушена перебувати в пологовому будинку, її чоловік не припиняє активну діяльність і продовжує творити добро своїми скромними силами. У пологовому будинку він зустрічає молоду маму, яка несподівано залишається зовсім одна з дитиною на руках.

Микита береться опікувати жінку і допомагати їй у вихованні малюка. У той же час до нього приходить за допомогою старий друг сім'ї. Євген потрапив у важку ситуацію. У нього намагаються відібрати квартиру. І роблять це не прості лиходії, а ціла мафія, яка пов'язана з багатьма державними структурами, в тому числі і з місцевим ЖЕКом. Звичайно, Микита не відмовляє йому і включається в нелегку боротьбу.
Як будуть розвиватися і чим закінчаться заплутані події? Чи вдасться героям з честю вийти з нових випробувань? Чи збудеться їх заповітна мрія, або злісна сусідка виявилась права? Відповіді на всі ці запитання дає продовження фільму «Знайда».

Коментарі відвідувачів

загрузка...