загрузка...
Дивитись серіал Мандри Синдбада онлайн Дивитись серіал Мандри Синдбада онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Мандри Синдбада / Странствия Синдбада

  • Оригінальна назва: Странствия Синдбада
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Андрій Смелов , Яків Кучеревський , Ігор Іванов , Азіз Бейшеналієв , Євгенія Ігумнова , Олег Гераськін , Максим Бризгалін , Антон Багров , Олександр Блок , Володимир Брик , Сергій Лисов , Тетяна Бондаренко (II) , Наталія Калініна , Михайло Левит , Олександр Нестеров (III) , Андреа Бартелуччі , Сергій Мардар , Руслан Нанава , Максим Мітяшін
  • Режисер: Кім Дружинін
  • Сценарист: Максим Єсаулов , Андрій Романов (II) , Олександр Самойлов (III) , Інна Бєжецький
  • Продюсер: Єгор Абросімов
  • Жанр: бойовик
Проголосувати
(0 голосів)


"Мандри Синдбада" - російський пригодницький бойовик про спецагента на прізвисько Синдбад. У нього є дивовижна здатність - Синдбад може знайти вихід із самої заплутаної ситуації. Тому спокійно сидіти склавши руки в нього не виходить, адже комусь постійно потрібна його унікальна допомогу.

«Мандри Синдбада» - уже четверта частина пригод Синдбада. Знімати попередні серії доводилося в різних місцях: від Фінляндії до Африки. Цього разу основна дія розвернеться в Росії, в Санкт-Петербурзі.
«Мандри Синдбада» - продовження серіалів «Повернення Синдбада», «Остання подорож Синдбада».

Дія «Мандрів Синдбада» відбувається через пару років після історії, розказаної в «Поверненні Синдбада». Хоча назва серіалу відсилає нас до східних казок, Синдбад (Андрій Смелов) не має з ними нічого спільного. Це спецагент родом з Тунісу. Його батьки були по-звірячому вбиті на його очах. З тих пір він ховається під прізвиськом Синдбад і кожен раз з'являється в новому обличчі. Він кочує з країни в країну, поки через війну в Афганістані не потрапляє в Росію, де його здатності залагоджувати конфлікти виявляються на руку певним людям.

На цей раз дія розвернеться в Петербурзі. Саме там за запитом Інтерполу заарештований Сіддік-ходжа (Олег Гераськін), лідер націоналістів і один з керівників терористичної організації. В цей час Синдбад мирно живе в маленькому турецькому приморському селі і заробляє на хліб риболовлею. Але й тут він нього не відстають. Відбувається замах на життя Синдбада. У лікарню до нього приходить Сміт і повідомляє, що замах замовлено адвокатом Раббані. Саме він керує в Санкт-Петербурзі діями по звільненню Сіддік-ходжі. Сміт пропонує Синдбаду відправитися до Пітера для усунення Раббані.

Виконавець головної ролі актор Андрій Смелов насправді росіянин. Для ролі в серіалі йому доводилося гримуватися, адже Синдбад - не тільки людина східної зовнішності, а й за віком набагато старший актор.
Сам Андрій Смелов народився в Казахстані, де й перейняв деякі східні звички.

Коментарі відвідувачів

загрузка...