загрузка...
Дивитись серіал Борджіа 1,2 сезон онлайн Дивитись серіал Борджіа 1,2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #1 марина 19.11.2015, 22:53
хороший фільм
Цитата
 

Борджіа 1,2 сезон / Борджиа

  • Оригінальна назва: The Borgias
  • Рік: 2011-2012
  • Країна: Канада , Ірландія , Угорщина
  • Актори: Джеремі Айронс, Франсуа Арно, Холлі Грейнджер, Лотте Вербеєк, Девід Оукс, Колм Фіор, Пітер Салліван, Джоенн Уеллі, Шон Харріс, Ейдан Олександр
  • Режисер: Ніл Джордан , Джеремі Подесва , Саймон Селлан Джоунс
  • Сценарист: Ніл Джордан , Гай Берт
  • Продюсер: Шила Хокін , Стів Метьюз , Джек Репк
  • Жанр: драма , кримінал
Проголосувати
(6 голосів)


Історичний телесеріал про знамените іспанське сімейство, глава якого став папою Олександром VI і вписав своє ім'я в історію аж ніяк не лагідністю і богоугодними справами. Фільм вперше показали по американському каналу Showtime навесні 2011 року, а сьогодні користувачі нашого сайту можуть дивитися його у нас. Серіал «Борджіа» ви знайдете в репертуарі чинного у нас онлайн кінотеатру, де сеанс призначає глядач на власний розсуд.

Кінець XV століття ознаменований правлінням на римському престолі вельми одіозної особистості, якого звали Родріго Борджіа. Представник цього іспанського сімейства вже займав папський престол за тридцять з гаком років до цього, але в порівнянні зі своїм племінником Альфонсо Борджіа (папа Калікст III) був сущим ангелом. В епоху відродження папська влада була дуже сильна, і обіцяла величезну могутність. Тому так і рвався до папської тіарі Родріго Борджіа, не гребуючи ніякими, навіть самими брудними методами. У хід йдуть підкупи і викриття супротивників, як раз ті методи, які в сучасному світі називають корупцією і чорним піаром.

Однак на цьому Борджіа не зупинився, і вбивства стали для нього звичайною справою. Звичайно, мова йде про епоху, в якій людське життя цінувалася надзвичайно низько, і сильні світу цього були непокарані за такі діяння.

Однак не секрет, що сімейства Борджіа вдалося так скомпрометувати папську владу, що через півтора десятка років після смерті папи Олександра VI Мартін Лютер прибив на вході в Віттенберзької Церква свої «95 тез», які стали початком Реформації. Після цього католицька церква втратила свій пастирський контроль над великою територією, куди входили німецькі землі.

Родині Борджіа, яка була чужою в Римі, довелося весь період свого перебування при владі вести запеклу боротьбу зі своїми ворогами, і при цьому союзників у них було зовсім небагато.

Коментарі відвідувачів

загрузка...