загрузка...
Дивитись серіал Як я зустрів вашу маму 7 сезон онлайн Дивитись серіал Як я зустрів вашу маму 7 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Як я зустрів вашу маму 7 сезон / Как я встретил вашу маму

  • Оригінальна назва: How I Met Your Mother
  • Рік: 2005-2011
  • Країна: США
  • Актори: Джош Реднор, Джейсон Сігел, Кобі Смолдерс, Ніл Патрік Харріс, Елісон Хенніген, Боб Сагет, Ліндсі Фонсека, Девід Генрі, Шарлін Амой, Джо Нівз
  • Режисер: Памела Фрайман , Роб Грінберг , Майкл Дж. Ши
  • Сценарист: Картер Бейз , Глорія Калдерон Келлетт , Грег Мелінс
  • Продюсер: Картер Бейз , Роб Грінберг , Міссі Олександр
  • Жанр: мелодрама , комедія
Проголосувати
(1 Голосувати)


У 2005 році вийшов у світ новий комедійний серіал, створений режисерами Памелою Фрайман і Робом Грінбергом за сценарієм, написаним Томасом Крейгом і Картером Бейз. Прем'єра цього серіалу, який отримав назву «Як я зустрів вашу маму», відбулася 19 вересня 2005 року на телевізійному каналі «CBS».

Серіал, знятий в жанрі ситуаційної комедії, представляє собою серію оповідань вже немолодого архітектора Теда Мосбі, роль якого грає актор Джош Реднор, про його пригоди в період бурхливої ​​молодості. Причому в історіях, які він розповідає своїм рідним дітям, розповідається про обставини, при яких він познайомився з їх майбутньою матір'ю. Дії серіалу проходять, як в 2030 році, так і в наші дні в Нью-Йорку.

Головною особливістю цього захоплюючого серіалу є нелінійна побудова сюжету, коли спочатку глядач бачить розв'язку історії, а лише потім, обставини, які привели до її фіналу. Причому Тед розповідає це так захоплююче і детально, що дітей не можна за вуха відтягнути в цей момент від тата. В витівки молодості разом з Тедом брали участь його нерозлучні друзі - Маршалл Еріксен, Барні Стінсон, Робін Щербатський і Лілі Олдрін. З цією компанією ви зможете близько познайомитися, якщо захочете серіал «Як я зустрів вашу маму» дивитися онлайн.

Кожен з його друзів оригінальна людина, зі своїми дивацтвами і характером. Так, Робін Щербатськой, роль якої зіграла актриса Кобі Смолдерс, внаслідок відповідного виховання з боку батька, який завжди хотів хлопчика, любить віскі, міцні сигари, хокей і зброю. Зараз вона працює на телебаченні, де веде ранкові передачі. Маршалл Еріксен (Джейсон Сігел) - з дитинства відрізнявся величезною фізичною силою і любив влаштовувати разом з братами бої без правил, але будь-які конфліктні ситуації намагався вирішувати без кровопролиття.

Барні Стінсон - маніакально стежить за своїм виглядом, і жодного разу ніде не з'явився без офіційного костюма. І, нарешті, Лілі Олдрін (Елісон Ханніган) - працює вихователем в дитячому саду і серйозно захоплюється живописом. Вся ця різнопланова п'ятірка героїв славно відтягнулися в молодості, завдяки чому архітектору Теду Мосбі є, що розповісти своїм дітям.

Коментарі відвідувачів

загрузка...