загрузка...
Більше в даній категорії: « Тюдори 4 сезон / Тюдоры Міст / Мост »
Дивитись серіал Місце зустрічі змінити не можна онлайн Дивитись серіал Місце зустрічі змінити не можна онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Місце зустрічі змінити не можна / Место встречи изменить нельзя

  • Оригінальна назва: Место встречи изменить нельзя
  • Рік: 1979
  • Країна: СРСР
  • Актори: Володимир Висоцький, Володимир Конкін, Сергій Юрський, Віктор Павлов, Наталя Фатєєва, Леонід Куравльов, Світлана Світлична, Олександр Белявський, Євген Євстигнєєв, Армен Джигарханян
  • Режисер: Станіслав Говорухін
  • Сценарист: Аркадій Вайнер , Георгій Вайнер
  • Продюсер: ----
  • Жанр: бойовик , кримінал
Проголосувати
(4 голосів)


Даний серіал по праву називають культовим творінням кінематографа. Він підкорив людей, що представляють різні покоління і соціальні групи. Серіал «Місце зустрічі змінити не можна» привернув увагу найширших мас населення і, до сих пір, є одним з кращих творінь свого часу. Багато фраз, які долинали з екрану, стали по-справжньому культовими і до цих пір використовуються в спілкуванні багатьма людьми. Дивитися цей фільм в онлайн можна на нашому електронному ресурсі.

Перед телеглядачами постане післявоєнна Москва, з усіма її характерними рисами й бідами. Цей час засідок, вбивств, погонь і перестрілок. Люди йдуть на страшні вчинки для того, щоб здобути владу, гроші і силу. В цей час, на просторах столиці починає діяти таємнича і невловима банда, яка називає себе «Чорна кішка».

Співробітникам МУРу доводиться прикладати чималі зусилля для того, щоб вийти на слід цієї таємничого злочинного угруповання. Для того, щоб розібратися з ситуацією, до справи підключають демобілізуваного розвідника Володю Шарапова. Він потрапляє до відділу, який веде нерівну боротьбу з проявами бандитизму. Так уже склалося, що йому відразу доводиться зіткнутися з жорстоким вбивством, жертвою якого стала Лариса Груздева. Він негайно приступає до пошуку доказів і винуватців.

Але це лише початок його нелегкого шляху, на якому він познайомиться з Глібом Жигловим. Саме цим двом людям доведеться зануритися в саму гущу подій, адже кожен новий слід все ближче наближає їх до зовсім знахабнілої банди, що здійснює один злочин за іншим, і анітрохи не побоюється представників влади. Даний фільм наповнений численними захоплюючими подіями, що відбуваються з головними героями, адже вони безстрашно піддають себе смертельним небезпекам і ризику, не упускаючи жодного можливого методу, що дозволяє встановити справедливість і покарати винних. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...