загрузка...
Дивитись серіал Міст онлайн Дивитись серіал Міст онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Міст / Мост

  • Оригінальна назва: Broen
  • Рік: 2011
  • Країна: Данія
  • Актори: Софія Хелін, Кім Бодня, Даг Малмберг, Рафаель Петтерссон
  • Режисер: Henrik Georgsson, Charlotte Sieling, Lisa Siwe
  • Сценарист: Camilla Ahlgren, Монс Морлінд, Ганс Розенфельдт
  • Продюсер: ----
  • Жанр: трилер, кримінал
Проголосувати
(3 голосів)


Так уже склалося, що далеко не завжди міліцейські дільниці, які розташовані в одному місті, можуть домовитися з приводу ведення тієї чи іншої справи. Приводів для цього може бути безліч, тому засуджувати тих чи інших співробітників правоохоронних органів просто безглуздо. У багатьох випадках винні неточності самих законів, тому ніколи не варто нарікати на егоїзм і лінь інших людей. Випадок, про який розповідає серіал «Міст», описує набагато більш серйозну ситуацію, що сталася безпосередньо на кордоні двох сусідніх держав. Що ж такого сталося і чому в розгляді повинні брати участь відразу дві сторони, стане ясно, якщо дивитися цей серіал в онлайн на сторінках нашого електронного порталу.

Все відбулося в середній частині мосту, званого Орезунд. Саме він є сполучною ланкою між Швецією і Данією. Спочатку було короткочасне відключення електроенергії, що спричинило за собою відключення світла. І ось, коли світло нарешті з'явився, разом з ним з'явився і незнайомий об'єкт, а саме, труп жінки.

Її голова була звернена в бік Швеції, а ноги в бік Данії. Здивовані таким несподіваним поворотом обставин працівники поліції опинилися в деякому замішанні. У них виникло законне питання, кому саме доведеться взяти на себе керівництво розслідуванням цього вбивства, і хто саме буквально за кілька хвилин встиг підкинути на це місце мертву жінку.

Питання виявилося досить нелегким і спричинило за собою виникнення цілого ряду розбіжностей і непорозумінь, обумовлених повною відсутністю розуміння ситуації. Чи зможуть хранителі порядку знайти хоч якийсь консенсус і розібратися з цією непростою проблемою, стане ясно лише в ході розповіді, адже сюжет влаштований таким чином, що буде тримати телеглядача в невіданні до самого останнього моменту. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...