загрузка...
Дивитись серіал Віра, Надія, Любов онлайн Дивитись серіал Віра, Надія, Любов онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Віра, Надія, Любов / Вера, Надежда, Любовь

  • Оригінальна назва: Вера, Надежда, Любовь
  • Рік: 2010
  • Країна: Росія
  • Актори: Дмитро Харатьян , Марія Порошина , Аліса Гребенщикова , Катерина Вуличенко , Кирило Плетньов , Анна Снаткіна , Євгенія Дмитрієва , Олег Примогенов , Івар Калниньш , Костянтин Карасик , Єлизавета Курбанмагомедова , Сергій Стрельников , Володимир Горянський , Ольга Сумська , Олеся Жураковська , Лаура Кеосаян
  • Режисер: Олексій Рудаков
  • Сценарист: Ганна Оганесян-Слуцки , Олексій Рудаков
  • Продюсер: Тетяна Воронович , Катерина Єфанова , Давид Кеосаян
  • Жанр: драма
Проголосувати
(17 голосів)


Серіал «Віра, Надія, Любов» був знятий студією «Арт-Базар» на замовлення телеканалу Росія-1 в 2010 році. Режисером серіалу став Олексій Рудаков. Сценарій до фільму писали: Олексій Рудаков і Ганна Оганесян-Слуцки. У ролях знімалися: Дмитро Харатьян, Аліса Гребенщикова, Кирило Плетньов, Євгенія Дмитрієва та інші актори. Прем'єра серіалу відбулася 4 травня 2010 року на каналі Росія-1. Дивіться багатосерійну мелодраму «Віра, Надія, Любов» на нашому сайті в онлайн режимі.

Перед нами розгортається історія кількох поколінь родини Строєвих. Саме імена головних героїнь серіалу і стали ключовими в його назві. Велика Вітчизняна війна закінчилася, і життя поступово повертається в нормальне русло. Це стосується і сім'ї Строєвих, адже додому повертається її годувальник Віктор.

Його дружина Віра просто щаслива і з радістю приймає в сім'ю хлопчика-сироту, якого Віктор привів разом з собою з фронту. Втім, Віктора чекає не тільки дружина. Його чекають і в московській клініці, де він працював до війни. Проте є у Строєва і вороги - заздрість породжує низку неприємних подій, які ставлять під загрозу саме існування сім'ї. Заради збереження сімейного вогнища, Віктор вирішує залишити престижну роботу, хоча і продовжує допомагати хворим на дому. Проте доля має свої плани на життя сім'ї Строєвих.

Діти Віктора і Віри поступово виростають і починають жити власним життям. У них починаються власні періоди злетів і падінь, але вони пам'ятають головний принцип, яким керується родина Строєвих - в житті завжди повинне бути місце для Віри, Надії і для Любові.

Дивіться історію трьох поколінь родини Строєвих, починаючи з 1945 року і закінчуючи нинішнім часом на нашому сайті.

Коментарі відвідувачів

загрузка...