загрузка...
Дивитись серіал Філ з майбутнього 1,2 сезон онлайн Дивитись серіал Філ з майбутнього 1,2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Філ з майбутнього 1,2 сезон / Фил из будущего

  • Оригінальна назва: Phil of the Future
  • Рік: 2004-2006
  • Країна: США
  • Актори: Рікі Уллман, Елісон Мічалка, Емі Брукнер, Крейг Ентон, Лізі Сімс, Жан-Поль Ману, Брендон Сміт, Кей Панабейкер, Бренда Сонг, Еван Пітерс
  • Режисер: Фред Севідж , Ніл Ізраел , Шон МакНамара
  • Сценарист: Джулі Шерман Вульф , Шарон А. Вонг , Том Буркхард
  • Продюсер: Джилл Лопез Дентон , Еллен Гайлас , Фред Севідж
  • Жанр: фантастика , комедія
Проголосувати
(9 голосів)


Що нас чекає в майбутньому? Яким воно буде, і які нові відкриття і знахідки принесе сучасним людям. Ми про це не знаємо, але є така сім'я, для якої ця інформація є відкритою книгою. Що тут скажеш, всі члени цього дивного сімейства неодноразово бували в різних роках і тимчасових періодах і тепер вони опинилися серед представників наших днів. Про це і розповість серіал «Філ з майбутнього», в якому описується життя  звичайних людей, з дещо незвичайними пристроями та приладами. Цей серіал можна дивитися в онлайн режимі на нашій електронній сторінці.

Якщо подивитися на цього хлопця з боку, то можна подумати, що він є цілком звичайним і самим нормальним підлітком. От тільки в реальності, його рідний дім знаходиться в далекому майбутньому. Так уже сталося, що і він, і його родина вирушила сюди прямо з 2121. І ось, під час чергової подорожі між тимчасовими періодами, ними була здійснена екстрена посадка.

Можна з упевненістю сказати про те, що Філ став учасником справді неймовірних пригод, адже в його руках знаходиться ціла безліч різноманітних фантастичних приладів, створення яких ще навіть не було здійснено. Завдяки деяким з них ця дивна сімейка може ставати невидимою, а ось за допомогою інших, вони з легкістю зменшують свої розміри або ж повністю перетворюють свій зовнішній вигляд. Двадцять перше століття принесло цьому хлопцю дійсно класне життя, наповнене цікавими і захоплюючими подіями. Але ж у нього є свій власний час, з якого він прилетів.

У ході перегляду, неодноразово виникає законне питання, яке стосується, як бажання, так і можливостей повернення в настільки звичне і рідне майбутнє. Навіть якщо це і відбудеться, то до цього моменту телеглядачі зможуть насолодитися справді цікавими ситуаціями, в яких герої опиняються щодня. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...