загрузка...
Дивитись серіал Королі втечі 1,2 сезон онлайн Дивитись серіал Королі втечі 1,2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #2 макс 24.04.2017, 10:34
тупой серіал :-x :-x :-x :-x
Цитата
 
 
-1 #1 хуй 12.08.2013, 13:18
:oops: :-* :-| 8) 8)
Цитата
 

Королі втечі 1,2 сезон / Короли побега

  • Оригінальна назва: Breakout Kings
  • Рік: 2011-2012
  • Країна: США
  • Актори: Доменік Ломбардоззі, Брук Невін, Малкольм Гудвін, Джиммі Сімпсон, Серінда Свон, Лас Алонсо, Іен Боен, Джейсон Бер, Глен Уорнер, Брок Джонсон
  • Режисер: Гай Ферленд , Білл Джірхарт , Майкл Ваксман
  • Сценарист: Метт Олмстед , Нік Санторо , Майкл Гілварі
  • Продюсер: Метт Олмстед , James E. Williams , Мік Бетанкорт
  • Жанр: трилер , драма
Проголосувати
(11 голосів)


Одвічна боротьба правосуддя і злочинного світу послужила приводом для створення нового телевізійного проекту. Серіал «Королі втечі» виконаний в дещо незвичному вигляді, адже державні службовці тут безпосередньо взаємодіють при виконанні своїх обов'язків з самими ув'язненими. Вийшов досить непоганий драматичний серіал з численними елементами гостросюжетного фільму. Дивитися серії проекту можна на нашому сайті в онлайн.

Мова піде про незвичайну команду, до складу якої входять пристави і колишні втікачі. Їм належить спільно працювати над вирішенням численних проблем, що виникають в процесі взаємодії. Досвідчені пристави прекрасно розуміють, що використовувані методи вже давно застаріли, а крім злочинців-втікачів у них існує ще безліч інших, не менш важливих, завдань.

Проаналізувавши ситуацію, що склалася, вони вирішують скористатися неортодоксальним підходом до виконуваної роботи. Для цього вони звертаються до колишніх втікачів і разом з ними зосереджують зусилля на пійманні ув'язнених, що втекли з в'язниці. До складу цільової групи входять троє ув'язнених, що вважаються найбільш невловимим з усіх коли-небудь спійманих.

Один з них є справжнім вундеркіндом, відмінно розбирається в деяких областях психіатрії. Він захоплюється психоаналізом. Шон раніше входив до складу банди і має уявлення про те, як працює тюремна і вулична система. А ось третій, має незамінний досвід в пошуку людей, які повинні надалі зникнути або стати жертвами вбивства. Додатково до всього з ними співпрацює цивільна особа, яка виконує обов'язки своєрідної «воронки» для всієї ударної групи.

Вона збирає всю інформацію, аналізує підказки і оцінює дані. Всі вони наполегливо працюють і з кожним успішно виконаним завданням розуміють, що стрімко наближаються і до своєї особистої, такої бажаної волі.

Коментарі відвідувачів

загрузка...