загрузка...
Дивитись серіал Краплі крові на квітучому вересі  онлайн Дивитись серіал Краплі крові на квітучому вересі онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Краплі крові на квітучому вересі / Капли крови на цветущем вереске

  • Оригінальна назва: Капли крови на цветущем вереске
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Олексій Бардуков , Ігор Скляр , Юлія Пересільд , Марія Куликова , Олександр Воробйов , Сергій Колтаков , Михайло Євланов , Віра Кавалерів , Марія Звонарьова , Олег Тактаров , Петро Ступін , Денис Карасьов , Тамара Миронова , Ольга Онищенко , Олексій Вертинський , Ольга Прохватило , Микола Голубєв , Катерина Вежновец
  • Режисер: Дмитро Йосипів
  • Сценарист: Віктор Смирнов (II)
  • Продюсер: Анатолій Максимов , Микола Попов
  • Жанр: воєнний, драма
Проголосувати
(1 Голосувати)


Серіал знятий за мотивами роману В. Смирнова «Тривожний місяць вересень». Багато хто пам'ятає радянську екранізацію роману 1976 року, так що дивитися серіал буде подвійно цікаво, так як він має значні відмінності. Серіал «Краплі крові на квітучому вересі» (інша назва «Літо вовків») лише з натяжкою можна вважати римейком того фільму, в чому можна переконатися, подивившись його онлайн або на DVD.

Дія відбувається в 1944 році в білоруському селі, яке недавно була звільнено від фашистів. Війна залишила після себе важку спадщину. Сотні населених сіл і містечок згоріли дотла, багатьох жителів німці вбили або вивезли до Німеччини на примусові роботи. В одне з уцілілих сіл після поранення повертається молодий розвідник, щоб відпочити і відновити сили. Тут він дізнається, що в околицях села орудує банда колишнього поліцая Горілого. Настрої народу після відходу німців неоднозначна. Одні раді приходу визволителів і з радістю зайнялися відновленням господарства, інші ненавидять радянську владу і мріють про повернення окупантів.

У такій тривожній обстановці колишній розвідник вступає в сутичку з бандитами. Йому належить випробувати всі тяготи повоєнного життя, зраду і пережити смерть тих, хто йому дорогий. Тим не менш, герой знайде тут і справжніх друзів, і звичайно, зустріне свою любов.

Фільм є хорошою реконструкцією того історичного періоду, коли білоруська глибинка ще не оговталася від фашистської навали, і ще залишалися в лісах банди тих поплічників окупантів, які не встигли піти разом з німцями, і на яких за радянської влади чекала незавидна доля сталінських таборів, а може і розстріл як зрадників батьківщини. У порівнянні з радянським фільмом серіал змушує задуматися про долі таких людей, так як їх долі далеко не такі прості.

Серіал відрізняється прекрасним акторським складом. Чудово зіграли свої ролі Олексій Бардуков (в ролі Івана) та Ігор Скляр (в ролі Глумского). Також варто згадати Варвару Марію Куликову, що створила яскравий і неоднозначний образ жінки, якій доводилося виживати в жахливих умовах повоєнної розрухи.

Коментарі відвідувачів

загрузка...