загрузка...
Дивитись серіал Заєць, смажений по-берлінськи онлайн Дивитись серіал Заєць, смажений по-берлінськи онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #3 віка 13.05.2013, 16:37
ігор треба було посвити на загрузку :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитата
 
 
0 #2 віка 13.05.2013, 16:35
гарне що можна дізнатися про війну)))))))))) ))))))))))))))) ))))))))))))))) ))))))))))))))) ))))))) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Цитата
 
 
0 #1 Ігор 31.03.2013, 17:22
пачіму уміня нігрузіт :zzz :P
Цитата
 

Заєць, смажений по-берлінськи / Заяц, жаренный по-берлински

  • Оригінальна назва: Заяц, жаренный по-берлински
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Артур Ваха , Данило Співаковський , Інга Оболдіна , Римма Зюбіна , Валерій Астахов , В'ячеслав Соломка , Сергій Сипливий , Володимир Ліліцкій , Анна Топчий , Тамара Яценко , Борис Смирнов (II) , Микола Завгородний , Олександр Суворов (III) , Вадим Набоков , Сергій Ярий , Валерій Швець , Андрій Бута , Віталій Платов, Олеся Жураковська , Ольга Петровська , Сергій Фролов (III) , Галина Кобзар-Слободюк , Анатолій Антонюк , Ольга Оганезова , Павло Коломійчук
  • Режисер: Сергій Крутін
  • Сценарист: Василь Бледнов , Дмитро Грачов , Олена Ісаєва , Олег Буркин
  • Продюсер: Сергій Сендик , Олена Дементьєва (II) (лін.), Людмила Худорожко
  • Жанр: воєнний, комедія
Проголосувати
(5 голосів)


Це цікава комедія, дії якої розгортаються у роки Великої Вітчизняної. Головний кухар ресторану Метрополь ще недавно пригощав посла Німеччини своїм фірмовим блюдом, назва якого - «заєць, смажений по-берлінськи». Але він отримує похоронку на свого єдиного сина і вирішує йти на фронт. Це захоплююча розповідь, яка гідна вашої уваги. Можете дивитися самі в нашому онлайн кінотеатрі і переконатися, що це дійсно відмінний серіал.

Комедії, засновані на подіях Великої Вітчизняної можна зустріти можна нечасто. Ми всі звикли бачити бойові дії, тактику і стратегію війни. Але у фільмі "Заєць, смажений по-берлінськи" ми побачимо зовсім інший погляд на ті події. Головний кухар ресторану Метрополь спокійно працював і постійно зустрічав гостей з інших країн.

Його блюдо під назвою заєць, смажений по-берлінськи користувалося величезним успіхом. Але потім сталося непоправне. Ломов овдовів, що остаточно вибило його з колії. А коли він отримав похоронку на свого єдиного улюбленого сина, то вибору вже не було. Він іде на фронт. Незважаючи на те, що він служив кухарем на фронті, він часом потрапляє в такі небезпечні ситуації, що не кожен боєць зможе таке пережити.

Ломов постійно перебуває в гущі подій і не втрачає оптимізму. Незабаром він зустрічає медсестру і знову закохується. І він уже збирається одружитися після закінчення війни. Разом з медсестрою вони доходять до Берліна. І коли вже до перемоги залишається кілька днів, Ломов несподівано зустрічає сина. Як виявилося, похоронка прийшла помилково. Насправді син живий і продовжує воювати за свою батьківщину. Але потім усі троє наших героїв потрапляють під артилерійський обстріл. І Ломов, щоб ще раз не втратити сина, прикриває його собою.

Це чудова вітчизняна комедія, в якій багато подій постають перед нами в жартівливому вигляді. Ще ніколи наші режисери так не знімали. У фільмі "Заєць, смажений по-берлінськи" ми дійсно побачимо багато подій, які змусять нас посміхнутися. Що сказати, цей серіал варто дивитися всім!

Коментарі відвідувачів

загрузка...