загрузка...
Дивитись серіал В річки два береги 1,2 сезон онлайн Дивитись серіал В річки два береги 1,2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

В річки два береги 1,2 сезон / У реки два берега

  • Оригінальна назва: У реки два берега
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Поліна Філоненко , Олександр Пашков , Євген Ганелін , Наталія Волчек , Ольга Бурлакова , Микола Зімічев , Олег Ткачов , Дмитро Глазачев , Наталія Холодовіч , Володимир Грицівське (мол.) , Юліанна Міхневич , Микола Рябичін , Ігор Денисов , Ігор Фільченков , Олександр Гусєв (V) , Микола Кучіц , Максим Кречетов , Ігор Блінков , Ольга Сизова , Тетяна Гаркуша
  • Режисер: Олександр Кананович
  • Сценарист: Вікторія Євсєєва
  • Продюсер: Олександр Кушаєв , Володимир Ігнатьєв
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(2 голосів)


Зустрічайте перший та другий сезон вітчизняного серіалу "В річки два береги". В ньому ви дізнаєтеся про те, як молода дівчина Саша, яка все життя прожила в Москві, раптом дізнається про те, що її справжнє рідне місто - зовсім не столиця. Вона народилася в маленькому провінційному селі Голубки, з якого потім поїхала разом з мамою в Москву. 1 сезон відомого драматичного серіалу «Біля річки два береги» розповість нам про те, як Саша жила в Москві, ні в чому собі не відмовляючи. І думала, що була щаслива. Справжню історію про життя Олександри дивіться прямо на нашому сайті в режимі онлайн!

Коли маленька Саша переїхала з мамою в Москву, у них почалося інше життя. Батьки були медиками і могли добре забезпечувати сім'ю. У маленької дівчинки ніколи не було потреби ні в чому. Вона отримувала все, що хотіла. Підростаючи, вона навіть не сумнівалася в тому, що піде по стопах своїх батьків і стане лікарем. Вона поступає в медичний і відмінно закінчує його. І вже збирається їхати на практику за кордон, як зустрічає свого судженого.

Вони закохуються одне в одного і збираються створити сім'ю. Все було добре, поки Саша не дізнається, що її справжній батько живий і здоровий, і зараз працює простим фельдшером у селі Голубки. Незабаром дівчина дізналася і те, що її красень і майбутній чоловік зрадив їй з найкращою подругою. Саша довіряла їм, але тепер все змінилося. Її більше нічого не тримає в столиці.

Недовго думаючи, Саша вирішує переїхати в село Голубки, до свого батька. І хто б міг подумати, що саме в тихій провінційній селі столична красуня знайде свій справжній дім. Вона отримала стільки любові і тепла, що навіть думати не сміє про повернення. Вона працює дитячим лікарем, але умови в Голубці набагато жорсткіші, ніж в Москві.

Не вистачає ліків і простих засобів лікування. І якщо спочатку її сприйняли як туристку, то незабаром Саша довела, що піклується про своїх пацієнтів як про рідних. І доля була до неї прихильною. Дівчина зустріне свою справжню любов і створить сім'ю, про яку так довго мріяла.

Коментарі відвідувачів

загрузка...