загрузка...
Дивитись серіал Штрафбат онлайн Дивитись серіал Штрафбат онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Штрафбат

  • Оригінальна назва: Штрафбат
  • Рік: 2004
  • Країна: Росія
  • Актори: Олексій Серебряков , Юрій Степанов , Олександр Баширов , Роман Мадянов , Олексій Жарков , Ілля Ковріжних , Андрій Смоляков , Віктор Супрун , Максим Литовченко , Володимир Топцов , Павло Дерев'янко , Олексій Пушкін , Микола Мачульський , Юрій Шибанов
  • Режисер: Микола Досталь (II)
  • Сценарист: Едуард Володарський
  • Продюсер: Володимир Досталь
  • Жанр: воєнний, драма
Проголосувати
(1 Голосувати)


У 2004 році кінокомпанія «МакДос» за участю кіностудії «Еталон-фільм» закінчила роботу над новим серіалом, знятим режисером Миколою Досталем за сценарієм, написаним Едуардом Володарським. Прем'єра серіалу, який отримав назву «Штрафбат», відбулася 20 вересня 2004 року.

Цей одинадцятосерійний фільм був знятий в жанрі військової драми і розповідає про нелегку долю, що випала на долю людей, які з тих чи інших причин потрапили до складу штрафних батальйонів. Про штрафні підрозділи останнім часом написано і знято багато матеріалів.

Дуже багато знято відвертого вимислу і брехні. Але викликає постійний інтерес саме трагічна доля людей, яких безжальна система змушувала битися з ворогами на найважчих ділянках фронту практично без зброї, - її треба було добути в бою, практично без їжі, - її треба було заслужити. Та й постачання штрафних підрозділів здійснювалося за залишковим принципом. Спочатку всі види матеріального постачання поступали в стройові підрозділи, а потім - уже штрафникам. В цьому ви самі зможете переконатися, якщо захочете серіал «Штрафбат» дивитися онлайн.

І вже якщо ми знаємо ставлення сталінського керівництва до простих солдатів і офіцерів на війні, де до кінця бойового дня від підрозділів залишалася тільки четверта частина, то можна тільки собі уявити, які втрати несли штрафники.

Одним з головних героїв серіалу є командир штрафного батальйону Василь Степанович Твердохлєбов, кадровий військовий, який воював з самого початку війни. Потрапивши після поранення в полон до німців, Твердохлєбов, як комуніст, був засуджений до розстрілу. Дивом вижив після страти Твердохлєбов переходить лінію фронту і потрапляє в лещата сталінської каральної машини, яка його посилає командувати штрафниками. Образ Твердохлєбова, який втілений актором Олексієм Серебряковим, дуже переконливий. Він - справжній батько-командир, який переживає за долю кожного свого підлеглого, які для решти командування - просто сміття і пил під ногами. Навіть страх за своє життя не дає цій людині поступитися своїми принципами і совістю офіцера.

Коментарі відвідувачів

загрузка...