загрузка...
Дивитись серіал Говорить поліція онлайн Дивитись серіал Говорить поліція онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Говорить поліція / Говорит полиция

  • Оригінальна назва: Говорит полиция
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Геннадій Венгеров , Анатолій Пашинін , Ірина Лосєва , Ілля Рігіна , Юрій Павлов , Андрій Брагуца , Віктор Утешев, Лідія Грибова , Анна Гусєва , Наталія Буслакова , Роман Гредін , Олег Дуленін , Євген Крилов , Ольга Кравцова (II) , Дмитро Філіппов , Василь Білокопитов , Наталія Титова (II) , Петро Ритов , Володимир Яковлєв (II) , Аліна Власова (III) , Христина Брикова , Сергій Іванов (XV), Іван Голєв , Ігор Скурихін , Валерій Федотов , Олександр Алексєєв (V) , Олександр Катін (старший) , Олег Книш , Анастасія Степанова
  • Режисер: Андрій Гребьонкін, Сергій Талибов
  • Сценарист: Дмитро Іванов (V) , Борис Винарський , Дмитро Амелькин, Роман Стабуров , Дар'я Булатникова , Заліна Хадікова , Юрій Крученок, Дмитро Ухлінов, Сергій Цуна, Ольга Саніна
  • Продюсер: ----
  • Жанр: детектив, кримінал
Проголосувати
(0 голосів)


Гостросюжетні серіали за останні роки набули особливої ​​популярності, тим більше, коли сюжет досить захоплюючий і цікавий для широкого кола телеглядачів. Серіал «Говорить Поліція!» належить саме до цієї категорії. На нашому сайті завжди можна дивитися його онлайн, завдяки чому жодна деталь сюжету не буде упущена або не зрозуміла.

В основі серіалу лежить нелегка служба поліцейських. Центром подій є команда професіоналів, на чолі якої стоїть підполковник Едуард Буров. Завдяки їх відвазі і самовідданості вдається не тільки розкрити, але й запобігти самим різним злочинам. Вони завжди готові допомогти в найважчих ситуаціях і докласти всіх можливих і неможливих зусиль для запобігання найгірших наслідків.

Щодня вони опиняються в критичних ситуаціях, з якими вкрай рідко вдається впоратися, використовуючи силу слова і переконання. Злочинці відмовляють здаватися, але ж мова йде про секунди, за які повинні прийматися виважені і правильні рішення, що дозволяють зберегти людське життя або звільнити заручників.

Героям даного серіалу характерні найкращі людські якості, адже саме вони дозволяють вирішувати конфліктні ситуації, зберігаючи найдорожче, що може бути - людське життя. Рівень їх професіоналізму не викликає ніяких сумнівів. Вони не творять чудес, але сумлінно виконують свою роботу, вважаючи, що не борг повинен бути виконаний за будь-яких умов. У серіалі можна поспостерігати за величезною кількістю запаморочливих погонь, що проходять під перехресним вогнем між злочинцями і поліцейськими.

Сюжет захоплює з перших хвилин перегляду і не дає розслабитися до самої розв'язки. Всі люди, які люблять гостросюжетні кримінальні детективи, знайдуть для себе багато цікавого в цьому фільмі, створенням якого займалася кінокомпанія "Exit", і зробила дійсно якісний серіал.

Коментарі відвідувачів

загрузка...