Наші друзі

загрузка...
Дивитись серіал Єдиний мій гріх онлайн Дивитись серіал Єдиний мій гріх онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Єдиний мій гріх / Единственный мой грех

  • Оригінальна назва: Единственный мой грех
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Денис Васильєв , Олена Калініна (IV) , Любомірас Лауцявічюс , Фархад Махмудов , Кирило Гребенщиков , Аліна Гафіулова , Лера Горін , Сергій Внуков , Олександр Серскій , Мірдза Мартінсон , Валентин Терехов
  • Режисер: Каріне Фоліянц
  • Сценарист: Каріне Фоліянц
  • Продюсер: Вадим Серебренников , Олександр Зосименко
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(3 голосів)


Даний серіал - це красива, але непроста історія кохання, що розгортається в приморському селищі. Два місяці знімальна група практично жила в декораціях, побудованих на околиці Феодосії.

Режисер Каріне Фоліянц зізнається, мелодрама - її улюблений жанр. У попереднього хіта - серіалу "Серафима Прекрасна" - були хороші рейтинги в Росії та Україні. В основі нової стрічки під робочою назвою "Єдиний мій гріх" - побита, здавалося б, тема любовного трикутника. Головні герої - красива жінка, і два її шанувальника - зрілий чоловік і молодий хлопець. Останнього зіграв Денис Васильєв.

Денис Васильєв, актор:

- Мій герой, якщо в двох словах, - ідеаліст і максималіст. Дуже жорсткі принципи - або чорне, або біле уявлення, як воно повинно бути. І він від них не відступає. І через це виходить багато-багато проблем з батьком, з друзями, з коханою жінкою.

Спеціально для зйомок в феодосійському районі "Карантин" збудували ціле селище. За сюжетом, головні герої - рибалки. Справжні ж кримські рибалки брали участь в масовці, і навіть мимоволі стали консультантами.

Каріне Фоліянц, режисер фільму:

- Ми спеціально їздили до рибалок, ми спілкувалися з ними, ми дізнавалися щось нове про цю галузь, про цю промисловості. Тут нічого з пальця не висмоктане.

Найважче групі далися нічні зйомки в палаючому будинку. Акторам, каскадерам і піротехнікам в буквальному сенсі слова доводилося "горіти на роботі". Але й кадри вийшли ефектні.

Денис Васильєв, актор:

- Коли я сидів на березі і повинен був кидати камінці в море. І поруч зі мною нікого не залишилося, тільки рація, по якій повинні були сказати. Тому що я спиною сидів до камери, і повинні були сказати "стоп". І я кидаю-кидаю, вже довго кидаю-кидаю, повертаюся, а вони вже пішли всі на інший об'єкт. Сказали мені "стоп", а рація сіла - я сиджу, кидаю, а вони всі пішли.

Коментарі відвідувачів

загрузка...