загрузка...
Дивитись серіал Тамбовська вовчиця онлайн Дивитись серіал Тамбовська вовчиця онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Тамбовська вовчиця / Тамбовская волчица

  • Оригінальна назва: Тамбовская волчица
  • Рік: 2005
  • Країна: Росія
  • Актори: Анна Міклош , Ольга Мединіч , Валерій Чебурканов , Олексій Зав'ялов , Олександр Иовлев , Олена Ложкіна , Юрій Агейкін , Світлана Казарцева , Мар'яна (Маріанна) Семенова , Лейла Киракосян , Олександра Бражникова , Тамара Уржумова , Тетяна Куліш , Наталія Кутасова , Віталій Куликов , Станіслав Концевич , Олексій Одінга , Юрій Овсянко , Наталія Попова
  • Режисер: Андрій Черних
  • Сценарист: Валентин Черних
  • Продюсер: Ада Стависька , Андрій Каморін
  • Жанр: драма, мелодрама
Проголосувати
(0 голосів)


Така тварина, як вовчиця, є уособленням боротьби, яка не закінчується до самого останнього подиху. Вона захищається до тих пір, поки зовсім не виб'ється з сил. Ось і героїня цього телевізійного формату теж змушена стати на захист своїх інтересів. Серіал «Тамбовська вовчиця» - це історія про життя двох подруг, дружба яких поступово переросла в жорстоке суперництво. Дивитися цю картину в онлайн можна на сторінках нашого віртуального ресурсу в режимі онлайн.

У круговерті життєвих подій цим двом молодим симпатичним подругам доведеться зайняти позиції по різні сторони однієї барикади. Так уже склалося, що на життєвому шляху їм доведеться ділити увагу одних і тих же чоловіків, боротися один з одним за престижні вакансії на хорошій фірмі. Як і годиться в таких випадках, кожна з них буде будувати інтриги і вступати в боротьбу за своє щастя. Така ситуація поступово переросте в конфлікт, який остаточно зруйнує між ними відносини.

Всі люди, які з різних причин будуть потрапляти на їх шляху, будуть мимоволі втягнуті в самий центр цього смерчу, що зносить зі свого шляху всі можливі перепони. Що ж вийшло в результаті? А вийшла ціла низка справді сумних ситуацій, впоратися з якими можна лише завдяки глибокому захисту. Так уже склалося, що саме життя робить людей вовками, яким потрібно вступати в бій за те, щоб не стати здобиччю інших хижаків.

Реалізувати всі цілі, можна лише тільки діючи стрімко і, іноді, жорстоко. Ось тільки навіть сама безсердечна людина нікуди не зможе подітися від цієї любові, адже без неї все наше життя стає просто безглуздим і нікому не потрібним. Дана душевна картина може послужити хорошим уроком для багатьох людей, які переступають через себе і через оточуючих для того, щоб добитися своїх цілей.

Коментарі відвідувачів

загрузка...