загрузка...
Дивитись серіал Тільки ти онлайн Дивитись серіал Тільки ти онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #2 Валентина 27.06.2014, 07:41
Сериал просто супер , невозможно оторваться было,побольше таких,спасибо.
Цитата
 
 
0 #1 леся 09.01.2014, 09:54
тут тільки 8 серій?
Цитата
 

Тільки ти / Только ты

  • Оригінальна назва: Только ты
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Володимир Яглич , Агнія Дітковскіте , Олександр Тютін , Тетяна Лютаєва , Карина Андоленко , Дмитро Орлов (III) , Юрій Цурило , Роман Полянський , Сергій Бачурський , Євген Вакунов , Сергій Бєлов (II) , Марина Петренко , Сергій Комаров (II) , Максим Пінскер
  • Режисер: Олена Семенова
  • Сценарист: Михайло Шульман
  • Продюсер: Катерина Єфанова
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(12 голосів)


У 2011 році кінокомпанія «Магнум» на замовлення телевізійного каналу «Росія» закінчила роботу над своїм новим гостросюжетним серіалом, знятим режисером Оленою Семеновою за сценарієм, написаним Михайлом Шульманом. Прем'єра цієї захоплюючої мелодрами, що отримала назву «Тільки ти», відбулася 14 червня 2011 року на тому ж телевізійному каналі «Росія». Для тих кінолюбителів, які люблять дивитися історії, пов'язані з надзвичайно драматичним розвитком подій, пов'язаних з поняттями любові і зради, можемо запропонувати послуги нашого онлайн кінозалу.
В основу сюжету серіалу покладена непроста історія кохання між двома симпатичними молодими людьми, правда, народженими зовсім в різних соціальних умовах. Вона - Ольга Бєглова, дочка багатого бізнесмена Сергія Бєглова, роль якого зіграв відомий актор Олександр Тютін. Останнім часом бізнесмена Бєглова переслідують різноманітні фінансові невдачі і труднощі. Вирішивши, що іншими способами не вдасться врятуватися від кредиторів, Сергій Бєглов вирішує поправити фінансове становище, видавши заміж дочку за сина олігарха Капранова Дмитра. Однак Ольга не цілком впевнена, що любить Дмитра, і що буде з ним щаслива.

Все стає на свої місця, коли Ольга, роль якої грає актриса Агнія Дітковскіте, зустрічає Андрія Захарова (актор Володимир Яглич). Повіривши в кохання з першого погляду, і зрозумівши, що таке справжнє щастя, Ольга вирішується відкритися своєму батькові.

Однак бізнесмен Бєглов приходить в лють, дізнавшись, що його плани поправити грошові справи знаходяться на грані зриву. Підіслані їм бандити жорстоко б'ють Андрія, попереджаючи про небажаність продовження відносин з Ольгою.

Однак тимчасові труднощі тільки загартовують Андрія і він хоче будь-що-будь бути разом з коханою.
Тоді зрозумівши, що Андрія так просто не зупинити, Ольгин батько підлаштовує справу так, що Андрія звинувачують у вбивстві свого рідного брата Ерміла. Однак ніякі труднощі, і навіть в'язниця не здатна вбити любов, звичайно, якщо тільки вона справжня.

Коментарі відвідувачів

загрузка...