загрузка...
Дивитись серіал Янголи війни онлайн Дивитись серіал Янголи війни онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Янголи війни / Ангелы войны

  • Оригінальна назва: Ангелы войны
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Богдан Бенюк , Матвій Зубалевіч , Олександра Тюфтей , Наталія Бузько , Кирило Полухін , Олексій Шемес , Ольга Радчук , Сергій Сипливий , Віталій Салій , Максим Максименко , Борис Георгієвський , Ігор Гнездилов , Володимир Бєляєв (III) , Євген Пашин , Ігор Назаров , Едуард Безродний, Анастасія Саламатіна
  • Режисер: Тетяна Ходаковська
  • Сценарист: Алла Криницина
  • Продюсер: Віктор Мирський , Максим Асадчий
  • Жанр: воєнний, мелодрама
Проголосувати
(1 Голосувати)


Серіал «Янголи війни» випускає компанія Film.ua Group, а мова в ньому піде про людей, які в роки Великої вітчизняної війни опинилися на окупованих територіях. Тим, хто не в змозі стежити за розвитком сюжету по телебаченню, може подивитися фільм у нас. Серіал «Янголи війни» включений в репертуар нашого віртуального кінотеатру, і ви зможете побачити його онлайн. Така форма показу надає глядачеві повну свободу у виборі часу і предмета перегляду.

Військова тема багаторазово і з різних сторін висвітлювалася в літературі та кіно. І тим не менш, автори продовжують знаходити натхнення на цих трагічних сторінках історії, де в ті роки відбувалося величезна кількість великих і малих подій. Фільми про війну зазвичай розповідають про героїзм в боротьбі з ворогом, проте було тоді й багато прикладів того, як людям доводилося заради порятунку своїх життів пристосовуватися до життя в окупації. Багато хто скаже, що співпраця з ворогом це зрада по відношенню до своєї батьківщини, і будуть частково праві. Але все ж кожен окремий випадок необхідно розглядати окремо, враховуючи всі обставини, які підштовхнули людину до таких дій.

Саме такий один з головних героїв серіалу «Янголи війни», якого грає прекрасний актор Богдан Бенюк. Щоб врятувати від голодної смерті і наруги своїх дочок, він погодився працювати старостою в своєму селі, яке окупували фашисти. Багато засудять його за малодушність, проте легко про це судити тим, хто не пізнав жахів війни, голоду і постійного страху за своє життя і життя своїх улюблених дітей. Тема батьківської любові є однією з центральних у фільмі, що знімається за сценарієм відомої письменниці Алли Кринициної. А то, як вдалося режисеру втілити на екрані ідеї сценариста, і які образи вдалося створити зайнятим в серіалі акторам, глядачам належить побачити і оцінити самим.

Коментарі відвідувачів

загрузка...