загрузка...
Дивитись серіал Серце не камінь онлайн Дивитись серіал Серце не камінь онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Серце не камінь / Сердце не камень

  • Оригінальна назва: Сердце не камень
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Анатолій Руденко , Глафіра Тарханова , Володимир Фекленко , Ганна Михайлівська , Олександр Цуркан , Євгена Кульбачна , Зоя Антонова , Любов Новікова (II) , Олександр Пашкевич , Емілія Ларіонова
  • Режисер: Дмитро Сорокін
  • Сценарист: Юсуп Разиков , Анастасія Касумова
  • Продюсер: Юлія Ерешко (вик.), Євген Арендаревіч (вик.), Олександр Кушаєв , Володимир Ігнатьєв
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(11 голосів)


Живе собі звичайнісінька сільська дівчина. І тече її життя досить розмірено і передбачувано. Хто б міг подумати, що все може змінитися в лічені хвилини, коли в її життя ввійдуть пристрасні і щирі стосунки. Відображення всіх наших переживань та емоцій, припадає на наше серце. Саме йому доводиться перетравлювати в собі всі проблеми і негаразди. Серіал «Серце не камінь», в черговий раз доводить, що цей людський орган, просто неймовірно чутливий до різних ситуацій, що відбуваються з рядовими обивателями. Дивитися цей фільм можна в режимі онлайн на сторінках нашого інтернет ресурсу.

За своєю суттю, дане оповідання можна віднести в розряд мелодраматичних історій, наповнених пристрасними і драматичними подіями. Кожен з його героїв переживає складний період стосунків. Так уже склалося, що процес спілкування чоловіка та жінки завжди має на увазі під собою якісь труднощі, пережити які під силу далеко не кожній людині. Ось тільки в даний раз, мова йде про юну дівчину, на ім'я Тоня. Все в її житті складається досить складно.

Дівчина навіть не пам'ятає свого батька, а мама страждає від постійних хвороб. Все що залишається, так це дбати про молодшу сестричку, яка навчається в технікумі. Тоні доводиться заробляти гроші за допомогою шиття. І ось, поступово, починається її входження у світ дорослого життя. Природно, що вона представляє його красивим і безбідним, от тільки сама доля має на це дещо інші погляди.

Як і багато інших дівчат, вона мріє про одного єдиного принца, з яким і буде створена щаслива сім'я. Але, як часто буває в таких випадках, знаходиться місце різним життєвим випробуванням, що дозволяє героїні зрозуміти, чого саме вона хоче від свого життя. Ось тільки все істотно змінюється, коли в радгосп приходить новий директор, зустріч з яким назавжди змінює всі її поняття, засади і звичне життя.

Коментарі відвідувачів

загрузка...